Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

Leela333

M 25, mne je z takých fotiek len zle. A z ušušľaných mamičiek, a z používania "my" miesto "on, ona, ja". A z podobných kravín. Absolútne ma neberie, že malý spravil krok, a potom zase padol na zadok. Ale toto ani tak nie je ten dôvod prečo ich nechcem, len ma to otravuje.

M 25

ked vidím na fb, ako sa idú zblázniť, ked vidia nejaké video, kde deti tancujú, ako bolo teraz populárne gangnam style s deckami, či nejké citáty, alebo obrázky malých anjelikov.. no neviem :D

M 25

bevas. akoby som čítala o sebe. vo mne presne nič neevokujú .. sú to pre mna len další ludia :D nejačím, ked nejaké zbadám :D

bevas

podla mna ,,nechciet,, mat deti nevychadza z neznasania kriku a rumazgania...to by potom zeny neznasali filmy, chlapov a hlavne seba so svojimi naladickami.
osobne co mam skusenosti, tak sa mi vzdy potvrdilo, ze deti nechce a naozaj potom ani nema ta zena, ktora ich citovo nevnima. nic v nej neevokuju. nenarusia jej dusevnu rovnovahu ani revom ani ruzovuckymi satickami s dvoma copikmi na zakusnutie. proste ich vnima ako sucast populacie, rovnako ako susedu o dve ulice dalej, ktoru nepozna ale videla ju a nevenuje jej ani myslienku.

M 25

preto, ked sa s niekým zoznámim, začneme sa stretávať, príde otázka budúcnosti, detí, tak mu o tom poviem .. aby si nerobil nádeje..

toto je vážna vec a chlap má právo vedieť to ..

presne, ja mám tiež averziu voči detom.. asi nemám ten materinský cit v sebe .. ale neprekáža mi to.

Leela333

Blondula, tak asi nemá vzťah k deťom. Ja ho tiež nemám, dokonca niekedy mám na ne vyslovene averziu, keď ich musím počúvať niekde v supermarkete rumázgať ako o život.

A inak dobré napísané Dadula. Ak by si raz žena a muž protirečili v takej základnej otázke ako je rodina a deti, tak to nemá zmysel proste.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk