Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

M 25

Blondula, mne samota nevadí .. zbožnujem ju ..
a ked budem stará a chorá, dúfam, že dovtedy bude povolená eutanázia a bude po všetkom ...

Blondula

ten dedo presiel cez polovicu sveta,takze neviem v ktorej krajine to robili a ma 67 rokov,zena je tusim o dobrych 15 rokov mladsia a ked bola na zakrok tak mala uz po 30tke :D takze je to podstatne menej rokov nez 40 :D

sweater*

blondula nejako sa mi nechce verit ze sa dajme tomu 40 rokov dozadu robili bezne potraty, to k tomu dochodcovi co poslal svoju tehotnu frajerku na interupciu..

Blondula

tak kazdeho vec,ja som po detoch tuzila uz velmi zavcasu a prve sa mi narodilo v 30tke :D deti som chcela aspon 5,ale budem stastna,ked aspon este jedno stihnem,kedze som bez chlapa a cas sa krati :D
inak poznam 2 zeny a jedneho chlapa,co deti nechceli a teraz to lutuju ! uz su to ludia v dochodku a na starobu im je smutno,lebo ostali uplne sami a nikto k nim nechodi :-( a ten muz deti mat mohol,len v mladom veku povedal tehotnej zene,ze on sa na deti neciti a nechce ich mat,tak bola na potrat.takze si myslim,ze hlavne ked clovek zostarne,vsetci naokolo sa budu poberat pod zem,si uvedomi,ze vlastne ostal uplne sam ! nebude ich mat kto ani pochovat :D :-(

rovnádan

može to byt z roznych dovodov,kedže každý inak reaguje:

v detstve k nej boli zlý a teraz to čo s nou robili by robila ona im z pomsty v podvedomí,často to tak je

má so sebou nejaký problém a vie nevedela by dat dietatu to čo potrebuje v podstate je to ochrana pre dieta lebo nechce mu ublížit, nebola by ideálna matka.

dalej su to ženy kt napr nechceli dieta ale stalo a maju a kedže je k nim zlý partner tak oni to vrátia dietatu, ublížim ti tak že ubližim tomu čomu tebe najviac záleži,vid priklad v rusku matka vyhodila svoje dieta, lebo muž koli milenke ju chcel opustit, nezniesla.

muži su egoistický hajzli ženy matky si zaslužia ocenenie.

stále lepšoie ked to dieta radšej nechce ona presne vie prečo ako by mala byt zlá chladná bezcitná matka kt bude vraciat to čo možno ona zažila

olivienka

ja vás tu nejdem o ničom presviedčať, božechráň. už som na to svoj názor vyjadrila. kto nechce mať deti, nech ich nemá a nikto do toho nemá čo kecať :) len mi to prišlo ako zaujímavý článok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk