Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

M 25

:D áno, sama sem píšem monology :D preto je to tu také najdiskutovanejšie :D hahaha
keby si si prečítal/a celú diskusiu, kde písali aj ostatní, nie len ja :D , tak by si pochopil/a, o čom to celé je .. a prečo to bolo založené ;)

bevas

no ja neviem M25 ci su ti az tak u riti. zalozila si diskusiu 28.1., je polka februara a stale je aktivna - ma uz 5 stran...takze az tak lahostajne su ti neni podla mna.

M 25

Leela, ti poviem .. už od prveho ultrazvuku nás tam zahrnujú foto svojich detí.. presne, prvý krok, prvý zub, prvý vypadnutý zub...
a už zrazu nie je ona, už je "my" ..
z môjho pohladu je to aj smutné, akoby stratila svoju identitu, osobnosť..

ale z pohladu mamičiek, je "len" mamička..
ako proti nim nemám nič, obdivujem niektoré, že vôbec deti majú

Leela333

Nič v zlom, lebo viem, že sú tu aj ženy, čo majú deti ;) Nemám v úmysle ich nejak uraziť. Skôr som si spomenula na jeden článok o mimibazáre, ale to bol už extrém...

Leela333

M 25, mne je z takých fotiek len zle. A z ušušľaných mamičiek, a z používania "my" miesto "on, ona, ja". A z podobných kravín. Absolútne ma neberie, že malý spravil krok, a potom zase padol na zadok. Ale toto ani tak nie je ten dôvod prečo ich nechcem, len ma to otravuje.

M 25

ked vidím na fb, ako sa idú zblázniť, ked vidia nejaké video, kde deti tancujú, ako bolo teraz populárne gangnam style s deckami, či nejké citáty, alebo obrázky malých anjelikov.. no neviem :D

M 25

bevas. akoby som čítala o sebe. vo mne presne nič neevokujú .. sú to pre mna len další ludia :D nejačím, ked nejaké zbadám :D