Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

olivienka

zrovna som čítala taký článok k téme, ako to vyzerá, keď niekto nechce a potom zrazu... (tie hormóny predsa len robia svoje :D) psychologie.cz

Lulita

no vidis, ake mile ta napadlo :)

priroda by mala popracovat na tom, aby porod nebolel a zene tehotenstvo neklátilo postavu a bude dobre :) napr. vysediet z vajicka dieta :)) - ale nezniest take velke vajce, hej :D

M 25

hehe, čo ma napadlo. dúfam, že ma tu mamičky nezvozíte .. ale ..
ten pôrod by sa dal prirovnať k tetovaniu .. najprv to bolí, ale ked je dielo ukončené, cítite radosť .. :D :D

Lulita

praveze som si vsimla, ze sa vracia trend, ze opat zeyny zacinaju rodit v normalnom mladom veku, nie po 30-40tke ako posledne roky, neviem cim to je a co sa týka spoluziaciek, tak vacsinou uz kazda v 30tke mame dieta, asi viac ma deti ako nema, ale to je normlane vzdy to tak bolo na svete

M 25

Sonne, je to moja vec, môj život.. ked nemáš ako prispieť k tejto téme, tak ako vravíš, ži a nechaj žiť .. a odíd.
nech ťa tak nezaujímam..

nie , dospelí mi tak nevadia, ako deti .. tak za to nemôžem, asi som si vybudovala nejaký blok voči detom ..

Luli, dúfam, že ho u nás nestretnem niekde :D

dazdovka666

ups, nieco som omylom stlacila, co mi odoslalo prispevok :) Takze dokoncim:
... ohladom materstva minimalne za trapne a nemoderne. :)

dazdovka666

jeeeezis, zas to netreba brat tak doslova, co nevidite, ze smajlika dala na konci? :)
No mozno tie mladsie rocniky este deti maju radi, ale ked sa to zacne tocit okolo tej 18tky par rokov plus, tak neviem neviem, podla mna min. polovica povazuje veci ohladom m

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk