Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páci sa mi

lenuška

konkrétnejšie to napísať nemôžeš?

tak myslím, že najlepšie bude počkať, kým ju nestretneš osobne a pozvať ju niekde von - tak najlepšie uvidíš jej reakciu a teda zistíš , či sú sympatie vzájomné.
Druhá možnosť je vypýtať si od tej vašej spoločnej kamošky jej číslo a napísať jej sms napr. a tak ju pozvať - je to fajn spôsob , ak si napr. trochu hanblivejší, alebo ona.
Tretia možnosť, môžeš jej teda napísať na fb, aj keď je to neosobné a veľa ľudí to kritizuje, neni na tom nič zlé napísať- ahoj, ako sa máš, dlho som ťa nevidel a začať konverzáciu.
to , že keby vieš jej presnú adresu a pošleš jej kvety, no neviem, je to síce romantické, ale možno tak v amerických filmoch, to by som nechala na neskôr. Ale napríklad jej môžeš aktuálne poslať nejakú valentínku, či už poštou, ak zistíš adresu, alebo cez fb, buď sa podpíšeš a počkáš reakciu, alebo ju trošku ponaťahuješ nepodpíšeš sa a pri ďalšom stretku sa jej spýtaš ako sa jej pohľadnica páčila :)
Mňa ako dievča by potešila každá možnosť :)

mango.tree

ja som vevericku pochopila, ze caka, ze kedy ti docvakne, ze ked mas na nu kontakt na fcb, tak preco jej tam nenapises. ale ako citam dalej, tak vy sa tu tusim poznate a uz to prestavam chapat tiez :D

no ale fakt, ty jej ako chces tej babe naznacit nieco a nechces aby vedela ze to je od teba? alebo nechapem tvoje myslienkove pochody, ale je to vtipne. lebo nechapem ako chces vyjadrit diskretne svoj zaujem, ved to treba normalne povedat, napisat hocico a je jasne ze tam zaujem je a dotycna potom bud zareaguje alebo nie, z coho si vyvodis jednoduchy zaver. tak ked to chces nejak sofistikovane, tak si vytvor daky falosny mail a z toho jej pis dake kaleraboviny alebo nieco zaujimave, dake hadanky (toto by napr. mna zaujalo :p) a neskor sa odtajni.
a kym budes ktovie kolko este rozmyslat nad tym ako "nenapadne" naznacit zaujem (to sa neda nenapadne a za svojimi nazormi si treba stat ;)) ako taky tlk (prepac), tak sa ti moze stat ze si najde niekoho (ak si uz nenasla) alebo si decka narobi s inym :D

Leningrad

Vevericka ty naco cakas? Kto je to melisa, so mnou tu taka ziadna nekoketovala? O com je rec? Vas dvoch som nepochopil. ??

fujarak

Pocuj a neni si ty ten typek co tu balil hentu koketu MElisu co ufujazdila do USA mas tusim tu isto icku. Palec hore kamo, nezahalas chlape ;) MElisa aj tak koketovala tu s kazdym chlapom mn a fore..

maros kramar

??? tak mne sa pacila uz vtedy, ale mal som obdobie ked sa mi pacilo vela bab a po tyzdni ma to preslo, tak som nechcel vymyslat, s odstupom casu uz ale viem ze sa mi paci nielen vyzorom a prvym dojmom

mango.tree

???, tak nikdy nevies ake tam boli/su okolnosti. mne sa tiez pacil typek, potom, ked vysvitlo ze je zenaty tak uz nie, ale keby som ho stretla rozvedeneho, tak by sa mi asi zase zacal :p

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páci sa mi - Fórum - ZDRAVIE.sk