Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závraty, kam s tým ešte ísť?

Príspevok v téme: Závraty, kam s tým ešte ísť?
milla33

Mávam tak občasne závraty, skôr je to taká neistota v priestore, občas sa zjavia aj seriózne točivé, ako napr . dnes ráno, musela som ostať doma,netrúfla som si ísť do práce. Už mám vyšetrenie z neurologie spred roka a pol, ked magnet.rezonancia hlavy bola ok, aj USG mozgových tepien, na RTG zistila dr. funkčný blok C6-7. Môže mi spôsobovať aj tie silné závraty LEN krčná chrbtica? Už som z toho zúfalá... :(( Ako k tomu dopomáha aj stres, aj keď nie nejaký mimoriadne výrazný, môže to spúšťať?

:-)

byt tebou kaslem na nejake naplaste , zajdi radsej za ortopedom a daj si to napravit a potom by bolo najlepsie keby si si vybavila aj nejake tie liečebne procedury napr. elektroliečbu a cvičiť,cvičiť ,cvičiť :-)

milla33

Ďakujem za odpoveď, ešte sa ťa opýtam, náhodou si nepoužívala flector náplasť? neviem na ako dlho si to nalepiť a ani konkrétne kam - na ramená? a 2 náplaste naraz alebo jednu rozstrihnúť?

:-)

jasne ,ze ti krčná chrbtica sposobuje tie zavraty. tiez som mala to isté ale uz mam skoro 2 rok pokoj ,chodim v fizioterapeutovi ,sem tam si krk vyhrejem IR lampou , cvičim každy den krčnu gymnastiku a spavam na ortopedickom vankuši, naozaj mi to pomohlo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Závraty, kam s tým ešte ísť? - Fórum - ZDRAVIE.sk