Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndróm dráždivého čreva

Príspevok v téme: Syndróm dráždivého čreva
ju52

Dobrý deň chcem sa opýtať. Podľa všetkého trpím syndrómom dráždivého čreva, ktoré má trápi už asi mesiac.Zmenil som životosprávu(viac zeleniny, ryža natural, menšie dávky jedla...), ale zatiaľ sa žiadny výsledok nedostavil. Vedeli by ste mi poradiť ako s týmto nepríjemným "ochorením" bojovať ?
ďakujem.

ivka1595

Zdravím, toto mi je veľmi známe od rozprávania mojej mamy, ktorej to trvalo rok. Čisto zo psychiky.. Nepomáhalo jej nič, išla do Kysuckého nového mesta, robí sa tam akási akunpunktúra, po ktorej sa nasadia také kvapky, ktoré treba brať vždy v určenú hodinu. Prešlo jej to, záhadne, nevie či z tých kvapiek, alebo len tak samo od seba. Ale teraz už také problémy nemá. Vtedy mala 25 rokov.

mango.tree

riad sa radami RNG, alebo sa ho spytaj. na napravu travenia a obnovu zdravej mikroflory v creve treba brat probiotika, psylium a pripadne kyseliny a enzymy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndróm dráždivého čreva - Fórum - ZDRAVIE.sk