Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opustil ma manzel

Príspevok v téme: Opustil ma manzel
lilinka11111

Ahojte, minuly tyzden ma opustil manzel. Mali sme dajaké problémy, myslela som, ze sa to vyrieši a nič nenaznačovalo tomu ze by to spravil. Stále tvrdil, ze nas ma rad, zostala som so synom sama. Odstahoval sa. Povedal, ze neverí na manzelstvo, ze nebol so mnou stastný. Ja som plakala, prosila ale nepomohla som si. Neviem sa s tym zmieriť. Potrebujem poradiť ako sa s tym čo najlepsie vysporiadať. Najlepsie kto by mi vedel poradiť, pomocť, kto to zazil. Ďakujem

lilinka11111

jeeej moja tema z r.2013. Tak uz je vsetko zazehnané,aj ked to trvalo velmi dlho. Odpustala som, zbytocne.
Teraz som stastná,sebavedomejsia,syn mi robí radosť. Som rozvedená len par mesiacov,ale snad ani lepsie sa mi nemohlo stat. Ten pocit kludu stojí za to. S niekym sa stretavam a je to uplne o niecom inom. :)

svoja

no baby .Najlepšie riešiť seba .Čo dopriať si pohodičku , smiŤ sa tešiť sa z voľna slobody, chodiť medzi ľudí a ísť hlavou hore životom, zmena sa dostaví.Taká ktorá prekvapí aj Vás samé..

svoja

no baby .Najlepšie riešiť seba .Čo dopriať si pohodičku , smiŤ sa tešiť sa z voľna slobody, chodiť medzi ľudí a ísť hlavou hore životom, zmena sa dostaví.Taká ktorá prekvapí aj Vás samé..

svoja

muž

To nechápem, ako sa dokážu dvaja ľudia takto odcudziť, čo sa mali radi dlhé roky a zrazu to zmizne, teda z jeho strany. Nemáš to veľmi bohviečo, predpokladám, že má asi popri tebe iné ženy a tak, a žije si tak slobodne a na teba kašle. To neprinesie takto šťastie nikdy.

lilinka11111

Ahojte, tak sa po utcitom case zasa ozyvam. Nakoniec moja story dopadla tak, ze mu sa vratil aj ked ma tahal za nos este dlhsiu dobu. Ale nakoniec sme to zbladli, zacal sa starat o nas,financne nas zabezpecuje ale casto sa hadame, bud je to pre zeny alebo pre jeho pracu, na ktorej mu zalezi nadovsetko. S tym su spojene sluzobne cesty, rozne akcie atd. Najprv bol za vysvetlenie ked som sa hp spytala ale v poslednom case mi hovorí,ze ho nezaujima co si myslim a je mu to jedno. Ze on neodide a najradsej by bol ak by sme si riesili kazdy po svojom vsetko. To ako sa da takto zit? Strasne mi chyba laska, ktorej by som sa vyplakala na ramene. Mala som kamaratov, ale asi som na povahu chlapa moc narocna..... ja som v pomykove co robit, ale nechcem sa zasa ľutovať

lilinka11111

Ahojte, tak sa zasa trosku ozyvam. Je to skoro 2 mesiace co muz od nas odisiel. Nie je to vobec lahké, nedá sa s nim na nicom dohodnuť a čo sa týka vyzivného skoro som spadla z noh. 80 EUR !!!! Jasne nie sme rozvedený on si urcil, kolko mi bude dávať, kým nebyva doma. Mám stretnutie s právničkou, ale mozno by som potrebovala počuť nejaké skusenosti. Dakujem....
PS: Raz som hore raz dolu, snad sa mi podarí dostať spať a budem šťastná...

majisko

Nevedela som si predstaviť život bez neho, ako rozvedená, dcéra, hanba, vtedy ešte neboli také časté rozvody. Aj keď neskôr už možno k nevere nedošlo ale tá najväčšia kedy povedal, že sa zaľubil do inej a možno ho to prejde ta bolela a vždy boli, nezabudnem. Klamala som si sama sebe, už nikdy som sa nespamätala. Často na to myslím, pripomína mi to vždy niečo zbabraný život. Neviem ako by ubiehal môj život ale určite by bol pestrejší. Dnes ľutujem, rozvod bol by riešením pre moju psychiku a pohodu. Aj dcére dnes možno by otec nechýbal, dodnes ma nepresvedčil o dobrých otcovských vzťahoch, sám ich nemal, rodičia boli rozvedení a matka si užívala život. Určite mu chýbala neha a láska oboch rodičov, bol sám nemal ani brata ani sestru. Asi ťažko niesol detstvo. A to asi spôsobilo aj neúctu k láske, manželstvu. Za môj zbabraný život, maju aj diel jeho rodičia. Keď už rozvod tak maximálne pochopenie a láska k deťom . Dospelí môžeme žiť naĎalej krásne ale detská duša, tej treba venovať čas a lásku . Aby strata nezanechala stopy .

lilinka11111

Ahoj nevyliečená, to mi je moc,moc luto. Odkial si prosím ťa? Ja by som sa velmi rada s niekým stretla, poprípade našla kamarátku s ktorou by som si vedela o všetkom povedať, sem tam isť sa zabaviť (nehovorím o diskotékach, ale nič nie je nemozné) .....
Dievčatá velmi pekne dakujem za povzbudivé slová.....
Uz aby prisiel čas a aby som si povedala, ze je to za mnou a som najstastnejsia zena......

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opustil ma manzel - Fórum - ZDRAVIE.sk