Opustil ma manzel

Príspevok v téme: Opustil ma manzel
lilinka11111

Ahojte, minuly tyzden ma opustil manzel. Mali sme dajaké problémy, myslela som, ze sa to vyrieši a nič nenaznačovalo tomu ze by to spravil. Stále tvrdil, ze nas ma rad, zostala som so synom sama. Odstahoval sa. Povedal, ze neverí na manzelstvo, ze nebol so mnou stastný. Ja som plakala, prosila ale nepomohla som si. Neviem sa s tym zmieriť. Potrebujem poradiť ako sa s tym čo najlepsie vysporiadať. Najlepsie kto by mi vedel poradiť, pomocť, kto to zazil. Ďakujem

nevyliečená

Lilinka buď rada, že si sa ho zbavila, keď to zvádaš finančne tak to máš veľké plus. Môj syn mal 3 roky, keď ma manžel podviedol. Samozrejme, že to nechcel priznať a odmietol i rozvod, roztrhal mi žiadosť o rozvod, vôbec nechcel na túto tému so mnou baviť. Chcela som sa zachovať čo najlepšie, aby nebolo ublížené synovi, tak som sa zaťala a dala som mu druhú šancu. Urobila som hrubú čiaru, ani neviem ako som to dokázala... "Využil" svoju šancu zakrátko som zostala tehotná .... Bola som v 8. mesiaci, keď som ho videla v našom malom mestečku na námestí veľmi "živo" debatovať s dotyčnou. Preplakala som celú noc. Znova roztrhaná žiadosť o rozvod ...
Narodila sa dcérka s Downovým syndrómom. Netvrdím, že to súviselo s mojim duševným rozpoložením pred i počas tehotenstva, ale je to už 15 rokov ale nespamätala som sa a ani sa už nespamätám. Bývame spolu, ale nežijeme spolu! Mne zostali tabletky, aby som mohla prežívať a starať sa o deti. Urobila som vtedy veľkú chybu a myslela som, že robím pre syna to najlepšie... no nepodarilo sa !

TinaM

presne ako to tu odznelo-zabezpec sa po financnej stranke. Ked on je velky pan podnikatel, iste ma na pekne vyzivne pre syna (pre teba, to neviem, nie je to u nas velmi rozsirene, ale mozno aj to treba zvazit). Naozaj ho nesetri, lebo si to budes raz vycitat, ze si bola nanho makka a nechcela si mu robit naprieky..to je blbost. Je to jeho syn,tak nech sa poriadne stara! Mozes mu zalozit nejake sporenie a cast penazi mu odkladat, zabezpecit ho.
A este dodam- podla mna prosenie o lasku nie je o tom, ze sa clovek ponizuje pred niekym inym. To sa zvlada. Ide ale hlavne o to, aby si ty bola hrda zena, neponizila sa zbytocne sama vo svojich ociach a potom si to nevycitala. Velmi vam obom (aj so syncekom) drzim palce, sama som z rozvedenej rodiny, viem, ze to nie je lahke.

Lulita

ja stale vravim, ze radsej obycajneho chlapa ako zbohatlika, tým potom rastie ego a robia hovadiny, drzim ti palce nech to preboli a najdes si chlapa, ktorý ta bude ozaj milovat a nenecha pre nejaku zlatokopku

lilinka11111

Tak po finančnej stránke to dajako zvládnem, aj ked to bude velmi, velmi tazké. Snad si to poviem niekedy raz, ze to bolo naj. co sa mi mohlo stat. S muzom sa poznám od malička, chodili sme spolu aj na ZS, dlho o mna bojoval a bol mi aj oporou. Myslim, ze som bola aj ja jeho. Kým pracoval na plný uvazok v jednej firme, tak to bolo vsetko fain, len sa stal z neho ,,velky pan podnikatel,, a myslím, ze to bol hlavný dovod rozpadu násho manzelstva.

ika211

Dufam, ze financne to zvladnes, asi to je teraz nejdolezitejsie. Inac to neries. Vsetko je, ako ma byt, jedne dvere sa zatvoria, ine otvoria. Rozved sa s nim a ziadaj vyzivne na dieta, aj seba, nesetri ho. Nech si ide kam ho srdce taha, ty si zariad tiez svoj zivot. Urcite stretnes niekoho aj ty a o par rokov si povies, ze chvala Bohu, ze vobec odisiel...

fero11111

kasli nanho asi ma inu ak mas dobru robotu ak tak sa zameraj nanu na syna to ze odisiel asi neporiesis a tym ze s amu budes vnucovat mohol by to obratit na teba a vyuzivat to a odchadzat furt i ked nepoznam vobec dovody preco to urobil ale ak mas robotu ok tak sa venuj jej synovi a ostatne uvidis pride samo ...

Miau1

Tak to je mi ľúto :/ ale lepsie pre teba a syna, síce ta nepoznám ale žiadna žena si nezasluzi byt len tou druhou, náhradou... Zapis sa do fitka nejaka permanentka:) skús zumbu je tam veľa žien a rady sa vykecavaju, milá spoločnosť :) veľa sa pohybuj a makaj na sebe! Jednak ti to pomôže k dobrej nálade a postava na kocku :) synceka zapis na rôzne kruzky a budete mat kopec nových ľudí okolo seba, nové zaluby :) odteraz to bude len lepsie!! Zasluzis si to ;)

lilinka11111

Spravila som obrovskú chybu, ano prosila som ho aby zostal koli synovi, ale on ze chce zit a uzivat si. 10 rokov manzelstva a on mi povie, ze nebol stastný? Ze ho opantala laska inej zeny? Stáva sa, raz som mu odpustila a naozaj som sa ponizila a chcela som mu odpustit aj druhy krat. Správal sa ku mne ako k handre, ponizujuco. Dakujem dievcata, snad sa z toho teda rýchle dostanem. Budem silná a budem sa snažiť.....