Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvavý výtok

mirka169

orchidejka: akurat približne pred pol rokom som zobrala 1x escapelle (tabletku po). Ale ten vytok bol už aj predtym

mirka169

orchidejka: mam 19 a nie neberiem

2bodka: nejak ma to ku gynekologovi isť nelaka.. a čaka sa u neho strašne dlho... on tam ma čisielka.. bola som tam ešte pred tym ako začal robiť.. mala som čislo 8 a bola som tam 4 hodiny...

2bodka

Trva ti to mozno uz aj rok a napriek tomu si to este nepovedala gynekologovi?
Ved predsa mas narok 1x rocne na preventivku s cytologiou, tak preco to zbytocne podcenovat???
Na co cakas, kym to bude take akutne, ze zacnes krvacat denne?
Okamzite treba ist gynekologovi, taketo veci netreba podcenovat.

mirka169

ano počula, no nemyslim si že to je to... a ono teraz mi to vyšlo že po menštruacii, ale to mi tvra možno už aj rok a je to individualne takže ja neviem.

orchidejka

cize potom este 27 a 28 si mala to kvazi spinenie ci krvacanie. A nemohla by to byt este stale menstruacia?
Inak o krvacani pocas ovulacie si pocula?ze ci by to nemohlo byt aj ono

mirka169

aby ste ma pochopili; nemam to stale sem-tam hocikedy. to znamena že nie stale pred aj po ale niekedy je to pred menštruaciou. niekedy mesiac nič.. niekedy len raz zomňa vynde trocha krvi.. Teraz napr. 2 dni zomna išla krv. Dnes už nie. Menštruaciu mam pravidelnu max + - 1-2 dni.

orchidejka

cize ty mas dva tyzdne pred menstruaciou krvavy vytok, potom samotnu menstruaciu a nasledne po opat ten krvavy vytok? Chod s tym za gynekologom, ved to cely mesiac akoby menstruujes :P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvavý výtok - Fórum - ZDRAVIE.sk