Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne suche ruky, nohy, tvar...

Príspevok v téme: Strašne suche ruky, nohy, tvar...
mirka169

Začalo to suchymi rukami. Po každom umyti ruk si ich musim kremovať, pretože ich mam take suche že to neviem vydržať. Teraz som začala mať tak isto suche aj chodidla a tvar. Chodidla si tiež po sprchovani musim natierať kremom, alebo si dať aspoň pevne ponožky, pretože je to strašne neprijemny pocit keď sa mi o nich niečo šucha. Neviete mi poradiť niečo čo by mi to pomohlo vyliečiť už na stalo?

moniy

Na tvoj problém by chcelo riešiť niečo komplexnejšie... Viem o výživových doplnkoch vyrábaných na Slovensku (predávaných hlavne so Švajčiarsku), ktoré sú vyrábané z orgánových buniek špeciálne šlachtených králikov. Užívajú sa ústne ale môžeš ich aplikovať aj priamo na kožu. Vedia pomôcť už aj pri chorobách ako je ichtyóza, psoriáza, niektoré typy ekzémov. Volá sa to Biopulse Salubre, je to finančne náročnejšie, ale veľmi účinné. ak máš chuť pozri na link www.mf3-nano.com. Ak by si mala o to záujem, tak daj vedieť a pomôžem Ti to zohnať cez známeho - nepredáva sa to bežne v lekárňach, iba u výhradných predajcov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne suche ruky, nohy, tvar... - Fórum - ZDRAVIE.sk