Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po prehltani ejakulatu mi dojde zle

Príspevok v téme: Po prehltani ejakulatu mi dojde zle
emka_25

Ahojte! Chcela by som sa vas spytat, ci je normalne, ze vzdy ked robim partnerovi oral a prehltnem ho do par hodin zostanem nafuknuta a na druhy den mi je zle a mam hnacky. Neviem cim to moze byt, partner mi chuti a prehltam pretoze chcem a nie preto, ze by ma nutil. Este som sa s nicim podobnym u nikoho nestretla... Psychicke priciny to isto nema, kedze nerobim nic proti svojej voli. Osobne ma to dost trapi, kedze chcem aby bol partner spokojny, ale ani ja nechcem mat potom ziadne problemy :/

AdamKrt

Nemas nejake zdravotne problemy, co sa tyka vstrebavania zivin, alebo alergiu na nieco ? Zo stravy partnera moze nieco prechadzat do ejakulatu, co Ti nerobi dobre... Treba zistit, ako sa stravuje, co casto je a skusit nieco vylucit z jeho jedalnicka. Pripadne uzivaj probiotika.

Ak vsak dostavas hnacku, tak bud to nesadne zlcniku, alebo ma partner nieco, co telo povazuje za skodlive, napr. by bol partner chory /nemusi mat ani priznaky, moze by len prenasac/.

Ontário

Tak skús na čas prestať prehĺtať.
Môžeš si nechať, nech Ti to celé dá do pusy, ale neprehĺtaj, potom vypľuj.
Po čase zase skús prehĺtať a uvidíš, či bude zase zle.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.