Pasivny fajciar

Príspevok v téme: Pasivny fajciar
suzandina

Chcem sa spytat, zmenila som zamestnavatela kde su vsetci zamestnanci fajciari okrem mna. Mame spolocnu velku kancelariu a fajcia vo vnutri. Mna z toho boli cely den hlava. Zvyknem si na to? Bola som na to upozornena este predtym ako ma prijali. Nic s tym neurobim. Jedine co mi zostava je zvyknut si na to...ako dlho to potrva? Alebo mozem si pomoct nejakym inym sposobom? Dakujem

suzandina

ja som na nikoho neutocila..sa tu nenecham urazat ze aku pracu robim a tak...na ine som sa pytala ine odpovedate to je klassika....

0vecka

2 suzandina to som ja nikdy nevyhlasil... to naznacoval niekto iny... ja som len povedal ze si neviem predstavit ze by sa v IBM v kancli fajcilo... a neviem preco si taka nervozna myslim ze sa tu diskutovalo clekom slusne a nikto ta nejako nenapadal az na tu slecnu co naznacovala to so slapkou ale to si mala riesit s nou a nie so mnou...

suzandina

tak on vyhlasi ze ak nejaka zena zaraba pekne tak musi byt stetka a ja som frustrovana al. som sposobila hadku...to ho mam nechat urazat vsetky zeny ako som ja????...snazila som sa mu iba vysvetlit ze ak je niekto vzdelany tak moze zarabat pekne... v mojom okoli vsetci takto zarabaju. A o akom nestasti to hovoris???? :-DDD akoze fakt....

Macca

suzandina toto forum nie je gramaticke okienko. Ludisa sa ti tu snazili pomoct ako najlepsie vedia, preto si nemyslim, aby si ich za snahu vytvorila hadku.

milli11

Suzandina,

nechapem, preco musis tu ludi urazat. Chceli sme ti pomoct, ale ako sa hovori, za dobrotu na zobrotu. Vsetci su podla teba neschopni, nevedia citat, pisat, radia ti odveci.

Teraz si to odniesol chudak Ovecka. nesuhlasim vzdy so vsetkym, co napise, ale tentoraz za nim stojim.

A podla mna su najvacsou hanbou taki namyslenci a vecne nespokojni ludia ako ty.

Tvoja firma porusuje zakon o Ochrane Nefajciarov!!! :(((

Ale ty sa navazas do ludi, co ti radia. :(((

Peniaze asi fakt neprinasaju stastie a spokojnost, ked si taka frustrovana.

0vecka

hmm ked tam zavola hygienikov tak bude hned jasne ze kto to bol... je pravda ze ked s tym suhlasila tak moralne nema pravo teraz vyskakovat... ale hygienici by tu firmu asi spacifikovali