Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie stehien

Príspevok v téme: Chudnutie stehien
biancarvcv

Dobrý deň prosím poradte mi ako schudnút len zo stehien prosím poradte mi :) ditéy nemôžem držať lebo by som schuádla z pása a pás mám chudý :) len tie stehná ma strašne štvú začínam modelingovú kariéru a potrebujem si nejako dať do poriadku tie stehná, je to genetika ale nejako sa toho potrebujem zbaviť :) vopred dakujem.

bodkka

pokiaľ cvičíš s vlastnou váhou a ješ rozumne a zdravo na objem nepriberáš iba pekne tvaruješ - či beh, drepy, zákopy alebo jóga...

Zuzik24

Ahoj myslím si osobne že zo stehien sa chudne najtažšie, mala by si skúsiť chodiť do fitka, skúsiť cviki na stehná a dávať si trochu dávať pozor na jedálniček. Aký máš obvod stehien ak sa smiem spýtať.. ?? :)

biancarvcv

No tak snažím sa nejaké cviky ako drepy mikanie nohami atd :) len bojím sa , že to bud ehoršie lebo vlastne posilovaním si len tie svaly ako keby zvečím :/ a mne aj z agentúry povedali, že mám posilovať aspoň kúsok aby mi stehná nejaký tvar mali :) obmedzujem aj stravu nejakú :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie stehien - Fórum - ZDRAVIE.sk