Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte - Casual business dres code

Príspevok v téme: Poradte - Casual business dres code
Kimmy

Ahojte.
Dostala som pozvánku na oslavu 30 - tych narodenín priatelovho kamaráta a bola by som rada od takych..zdatnejsich aby mi poradili čo si obliect...dress code je urceny ako casual business. Ja sa obliekam moderne ale vacsinou moc nekombinujem. Proste leginy/rifle nejake tricko nejake vysoke topanky pekna kabelka a idem. Teraz by som chcela zvolit nieco napaditejsie rafinovanejsie a..sexy:) Mam dlhe cierne vlasy vysku 166cm a mam 53 kil..co by ste mi poradili?
Velmi pekne dakujem za vsetky dobre rady:)

suzandina

No Casual business code znamena bezna elegantna moda do office.... ja by som si dala uzku suknu a koselou...alebo nohavice s koselou a vestickou, to je pekne klassy, to nosim aj ja do prace....

xdanielax

ja mam 30 a preferujem, ked okolo mna behaju ludia v riflach, aj na moje narodky :))

Daj si kludne saty, ale tesne pod kolena. Uzke s opaskom k tomu lodicky a si sexi, aj keby si nechcela.

Kimmy

Pravdepodobne to bude v nejakej restike alebo podniku...Ale nechcela by som tam vyzerat tak moc strojene preto ma take nieco ako sako nelaka..Skorej uz nejake saty mierne nad kolena cervenej ciernej alebo bezovej farby som rozmyslala..a k tomu lodicky. Inak neviem co to vymyslel, pretoze on vobec nieje taky fancy ani nic naskorbene, ale tak ma 30, a asi nechce aby mu tam ludia behali v rifliach..len to nechcem s tym oblecenim prestrelit preto som sa opytala aj tuto ci vie niekto poradit nieco sexy ale zaroven nie prilis.

TinaM

to ked je na oslavu urceny takyto dress code, tak je to v nejakej restike? Alebo nejaka super partia je to? Vygoogli si na nete obrazky, ako tento dress code vyzera. Ja by som si dala bluzku, suknu a sako. Alebo saty take po kolena.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte - Casual business dres code - Fórum - ZDRAVIE.sk