Chrípka a Tatry

Príspevok v téme: Chrípka a Tatry
kailla

ahojte, v pondelok ráno som sa zobudila na celkovu slbosť, bolesti hrdla, tlak na hrudi. bez teplôt..išla som k lekárke...a..chrípka. nie je to až nejako brutálne extra zlé, pretože asi od piatku som pila zazvorový čaj.. pomohlo. ale od pondelka mam kalciový sirup, anticol, tablety na cmuľanie, paralen,celaskon, denne vypijem min. 3.4 l čajov..a nič, akurát povčerajšku som si kupila bromexin tablety, tak z toho nevydržateľne dráždivého kašľa sa trošku upustilo, ale zas som sa zahlienila a začínam mať zachvatový kašel. a všetko mi to postupilo hore do nosa, už druhu noc som poriadne nespala. rozdiel od pondelka je len v tom že kašeľ začína byť produktívny. a najhrošie na tom je to, že v piatok mám ísť na víkend do Tatier, už je všetko rezervované..nevratné, no ale ako môžem ísť ked somv takomto stave? za normálnych okolností by som tom asi šla až o 2 týždne,ale nedá sa..dnes som si spravila aj majoránkový čaj s nejakou masťou, a aj na hrudník rpiložila tu husaciu masť.( tak mi to robievala mama..) čo mi odporučate ešte? myslíte že je to na dobrej ceste?