Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Externé štúdium na VŠ

Filipova

ayvi ja si myslím, že len vymýšľaš, zrejme nevieš, čo s časom.. Túto tému si vytvorila v januári...s otázkou, ktorú si každý priemerne inteligentný človek dokáže nájsť aj sám a teraz v marci zrazu chceš individuálny študijný plán? Je ti jasné, že na väčšinu škôl sa prihlášky podávali do konca februára?

Keď chceš popri materskej zabiť nudu, nájdi si nejaký iný krúžok, koníček..

Filipova

Veľmi pochybujem.. veľmi veľa z tých, ktorí študujú externe majú deti.. a zvládajú to.. dokonca poznám aj také, ktoré počas školy porodili a zvládli starať sa o malé dieťa aj dokončiť školu..

V čom si ty špeciálna, že kvôli dieťaťu nemôžeš študovať externe ale potrebuješ špeciálny individuálny študijný plán?

ayvi

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady, už som niečo preklikala, ale z niektorých "cenníkov" nie je jasné, či to je na rok, alebo semester...

cherryberry

zoznam programov v externej forme ako aj poplatky má väčšina škôl na svojej stránke, stačí sa preklikať. Väčšinou sa to nachádza niekde v sekcii štúdium-akreditované študijné programy na rok - externé štúdium.

Iba Katka

BTW tie čo som písala ja, majú to školné na rok, nie na semester :) Len aby si sa nezľakla, že 900 eur na pol roka :D

eli.nick

Ja chodím na jednu, ktorá je síce zdarma, ale platí sa dar občianskemu združeniu, ktorého členom musíš byť - voľakedy sme platili za semester 450,- teraz platíme 325,- €, ale s tým, že väčšinu prednášok máme tam kde má škola sídlo.

Teraz to už myslím ale zmenili, že sa platí riadne školné, ale všetky prednášky sú v sídle školy. Platí sa okolo 300,- €.

Každá škola to má inak, treba si zavolať do školy a spýtať sa na podmienky.

Iba Katka

To máš rôzne, nájdeš to niekde na stránke školy, prípadne zatelefonovaním na študijné oddelenie. Ceny sa pohybujú od 600 do 2000 eur. Fakt záleží od školy.

Viem ti povedať, len že TUKE má 600-700 eur a manažment na UNIPO je za 890 eur.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Externé štúdium na VŠ - Fórum - ZDRAVIE.sk