Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám ho už rada

Príspevok v téme: Nemám ho už rada
nazor002

Prosím o názor.
S manželom sme spolu 10 rokov, prvé manželstvo mi stroskotalo tak, že ma podviedol s následkami, druhé manželstvo súčasné trvá od roku 2003. Nemáme deti.
Na manželovi mi vadia niektoré povahové vlastnosti, ktoré sa stali po svadbe ešte vypuklejšími, moja svokra ma neprijala do rodiny a neustále ma kritizuje.
Manžel chodí s kamarátmi von na pivo, príde domov opitý a mňa necháva samú. Nedotkol sa ma 2 roky, hoci som mu veľa krát naznačovala, že by som to chcela.
Mám 38 rokov a mám chuť z tohto manželstva vycúvať.

TinaM

Manzelstvo je sice zavazok, ale ked nemate deti, o to jednoduchsie. Ak sa ta nedotkol, je to naozaj cudne (keby ste mali obaja 60 rokov, tak dobre, ale si este na to mlada). Ked ho nemilujes a ani si nevies predstavit, ze s tymto clovekom zostarnes...nemas preco vahat.

blecha

tak vycúvaj, nič ťa s ním nedrží a keď ho už nemiluješ, tak prečo sa trápiš. Si mladá na to, aby si takto žila.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemám ho už rada - Fórum - ZDRAVIE.sk