Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebna navsteva lekara - problem s vyzlecenim

Príspevok v téme: Potrebna navsteva lekara - problem s vyzlecenim
klepetko

moj problem spociva v tom, ze sa hanbim vyzliect u doktorky a preto k nej ani nechcem ist. pravdepodobne som prechladla pri odhrnani snehu pred par tyzdnami kde som nebola dostatocne oblecena, lebo pri lezani na pravom boku pocitujem akoby visceralnu bolest niekde v oblasti bokov. Inokedy to neboli. Tieto bolesti som zacala pocitovat tak tri dni po odhrnani, najskor som nevedela comu ich pripisat. urologicky caj a vonkajsie potieranie masticky s antiflogistickym ucinkom nezabera, tak isto ani obcasne uzitie flectoru rapid. Myslim si ze je cas na atb, ale zase ziadny problem s mocovymi cestami nemam, ani pri moceni. Tak ja neviem. A kedysi pred rokom ci dvomi ked som bola pri doktorke na preventivke mi povedala, zeby som mohla cvicit, ked videla moje udaje 164cm a 66kg. Teraz mam komplex tam ist. Neviete mi poradit co robit v mojej situacii, ci tam fakt ist alebo je to len nejaka prehnana reakcia na tu bolest co mam alebo ako z toho vykorculovat.

klepetko

ale veruze mam komplexy vsak sa snazim aj schudnut len to nejako nejde. Co sa tyka zmeny lekarky, ano o chvilu ju idem zmenit ked skoncim skolu a pojdem do zamestnania, cca pol roka, len teraz este nie a momentalne na to nemam ani cas. Pockam este do statnic a ak mi ta bolest neprejde tak budem musiet ist za nou. Och tie jej pohlady, inak ja som ju nikdy nemala nejako extra v laske, uz od detstva. A vlastne to sa mozno nebudem ani musiet zobliekat nie? Ale ona bude urcite skusat a stlacat celu oblast brucha ci ma to niekde tam neboli, ci to nie je slepe crevo, alebo v podbrusku nieco ci kde vsade. Inak ked ste mali niekedy zapal mocovych ciest a chceli ste atb tak ako vas vtedy vysetrovala, ci to len na zaklade mocu?

Agnes999

Nemusis mat komplexy zo svojej postavy, bmi mas stale v ramci normy, hoci uz na vyssich hodnotach. Ale obezitou netrpis! Neviem, ako to tvoja lekarka myslela, mozno to nemyslela zle. Ak sa ti ale jej poznamky nepacia a dotykaju sa ta, mozes ju zmenit. Ja som takto pred rokmi zmenila obvodnu aj gynekologa a odvtedy som spokojna. Obvodna bola neprijemna a neschopna a gynekologicka na mna casto ziapala. Teraz mam dobru obvodnu aj dobreho gynekologa a plus k tomu vsetkemu je aj to, ze ani u jedneho nikdy dlho necakam. To tiez predtym nebolo.

TinaM

V prvom rade by si mala tento strach prekonat. To, ze ti povedala, ze mas cvicit je uplne v poriadku. Mne to hovori stale (moje udaje: 172cm 62kg), a to len preto, lebo ma pozna od detstva a vie, ze ked nic nerobim, tak sa mi robi brusko a ochabuju aj chrbtove svaly. Musi ti to povedat, ona to nemysli zle. Chod za nou, aj kvoli preventivke. KOlko mas vlastne rokov?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebna navsteva lekara - problem s vyzlecenim - Fórum - ZDRAVIE.sk