Protivraskovy krem

suzandina

Lulita mas pravdu, je dost drahy...ale aj Avene je takisto drahy a nepomaha... skus ten cisty 100% kolagen, ma vela ucinkov...fakt stoji zato... kupila som ho par tyzdnov dozadu za 16e..ja mam tiez 30 ale s pletou problem nemam, len tie vrasky okolo oci lebo som vesely clovek :-DDD

Lulita

suzandina - ano to viem, na tom vichy to vidim, ma tak povypina ako skripec, pri tom mi to az tak netreba, ja mam 30 rovnych :) a ty? bola som na diagnostike pleti u dermatologicky a mam ju na 25 vraj nemam pouzivat protivraskove kremy, ale ked to cislo uz strasi...ale na ten kolagen sa popýtam, aj ten eucerin je dost drahy pod 24 eur nie je :(

suzandina

ale tiez mi lekarka povedala ze nemame predbiehat cas, teda kupovat krem urceny na starsiu plet ako je ta nasa...lebo si na to plet zvykne a ked dozreje tak jej uz nic nepomoze

suzandina

Lulita no neviem ci to pomohol iba ten kolagen ci Eucerin, zacala som to pouzivat spolu... ale vysledok je fakt badatelny ;-)

Lulita

fiha...dobre vediet pre buducnost :) s tym kolagenom z lekarne

susandina - nad tým eucerinom som uvazovala...je naozaj tayky dobrý? ja mam evelin za 5,90 s kyselinou hyaluronovou pre 30 + aj Biodermu a je ok...a mala som vzorku VichyNeovadiol Magistral a kks ako vyplo plet! ale to je pre 40 + mam ju ako babatko.....

suzandina

Ano, je to cisty kolagen, malinka flasticka ale staci iba jedna kvapka na oblast okolo oci napr... je to fakt super, aj na dotyk...urcite doporucujem, ja som mala vyrazne vrasky okolo oci a su FUC :-))) a taktiez sa daju kupit aj ako capsule jedia sa kazde rano pred ranajkami. Na tri mesiace to vychadza cca 30 e... ale fakt ten kolagen je pecka.... pomaha to aj na hojenie ran, aj na celulitidu (len by si potrebovala vacsie mnozstvo) - nahradzuje to nas prirodzeny kolagen ktory po 25ke ubuda...

alienka6

cisty kolagen? take existuje? to si mam tak pytat v lekarni?? velmi pekne dakujem! aj ten eucerin v lekarni? nie je to nejake skodlive?

suzandina

Mne velmi pomohlo v oblasti oci hlavne cisty kolagen, predavaju ho v lekarnach stoji cca. 16 eur.... a dava sa to na celu tvar a aj na oblast okolo oci...okrem toho si davam hned ked sa vstrebe aj ocny krem z kiseliny hyuloronovej Eucerin... pouzivam to asi mesiac a je to fakt vidiet....predtym som pouzivala AVEN ale nic moc...z toho sa tesim, takze fakt overene ;-)

Lola12345

Mne úplne najviac pomohli séra a krémy od Guenerve. Používam to doteraz a som viac než spokojná. Je to dosť silné a účinky boli naozaj viditeľné - hlavné je asi sa pravidelne o pleť starať. ;-)