Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cítim k nemu otcovsku lásku

Príspevok v téme: Cítim k nemu otcovsku lásku
carpiska

Dobrý deň, mám priateľa staršieho o 10 rokov. Ja mám 23 rokov. Sme spolu deväť mesiacov. Všetko by bolo fajn, kebyže na sebe, s hrôzou, nespozorujem, že cítim k nemu nie partnerskú lásku, ale skôr otcovskú.
Cítim sa pri ňom ako maličká dcérka, ktorá od neho očakáva lásku, starostlivosť, pozornosť.. no proste ako od ocka.
Čo mám robiť? :O Mám mu to povedať?

PS. mám otca, stará sa o mňa, ale skôr finančne zabezpečuje rodinu lebo už je takmer 18 rokov každý týždeň na týždňovke... možno to má súvis

alibi

je uplne normalne, ze sa zena chce obcas citit pri priatelovi ako dievcatko, v bezpeci, aby bolo o nu postarane. aj ked je medzi nimi rozdiel len rok. podstatne je ci ho milujes a citis k nemu vasen a tuzbu.

tragedia

ty si zena a citis k muzovi "otcovsku" lasku? otcovsku lasku citia muzi k svojim synom, cize otcovia. vazne si myslis, ze citis otcovsku lasku? :-DDD

TinaM

Tak to musis vediet uz ty, ako "vazne" to je. Mozno skus zajst ku psychologicke, moze ti poradit, ako sa na to pozerat, mozno si u nej lepsie utriedis myslienky.

carpiska

lea128, no nemám problém ani s mladšími chlapmi, páčia sa mi, ale nemám pri nich ten pocit bezpečnosti a oddanosti.
Po sexuálnej stránke to bolo ok. Avšak teraz, keď som si priznala prečo ma vlastne tak priťahuje je to horšie. Cítim zo svojej strany taký blok. Snažím sa to však prekonávať, lebo si stále hovorím, že to predsa nie je môj otec a nemusím cítiť výčitky svedomia.

Bolo by ťažké sa s ním rozísť. V ostatných veciach si naozaj vyhovujeme. Veľmi ma bolí predstava, že by sa to skončilo. A zároveň cítim, že to takto nemôže ísť ďalej, ak sa môj vzťah nezmení.

TinaM

Ja mam tak isto starsieho partnera (o 9 rokov, ja mam tiez 23). a nemam problem priznat, ze mi v istej miere aj nahradza otca, rodicia su rozvedeni, uz velmi dlho. Ale nevidim v tom problem. Lubim ho, je mi s nim velmi dobre. Citim sa bezpecne, tiez niekedy ako male dievcatko. Ale na druhej strane viem, ze pri nom stojim a ze som jeho oporou. A myslim si, ze je to v poriadku, aj ked je v tom aj aspekt hladania otca.

lea128

Urcite to ma s tym suvis. Je zaujimave, ze si si to uvedomila lebo vela zien si najde starsieho patrnera a neuvedomi si kvoli comu skutocne to je. Myslim si, zeby si mala sa s partnerom radsej rozist, kym je to vztah 9 mesacny, ako potom to skoncit neskor, po niekolkych rokoch. Mozno by som mu to aj mohla povedat, ale to uz musis zvazit ty, aky vztah mate ako vam to inak klape, aky je...alebo skus napisat nejakemu online psychologovi, on ti bude vediet poradit aj z ineho hladiska...Mladsi chlapi ta velmi nepritahuju?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cítim k nemu otcovsku lásku - Fórum - ZDRAVIE.sk