Urobila som hlúposť a teraz neviem ako napraviť.. strašne ho milujem

Príspevok v téme: Urobila som hlúposť a teraz neviem ako napraviť.. strašne ho milujem
co_urobit

Neviem čo mám urobiť, ľúbim ho ale jemu to buď nedochádza alebo ja neviem. Dneska som sa pokúsila s druhým FB nickom mu napísať ale on hneď prišiel na to že som to ja, aj keď neviem ako a proste musela som sa priznať. Ide o to, že my sme sa stretávali len kvôli sexu, no ja chcem viac a chcela som mu (žial cez iný nick) dokázať že aká som aj vo vnútri, že ma môže aj milovať. Ked na to prišiel musela som sa priznať a som mu vysvetlila že ja som mu chcela dokázať aká som duševne, kto som vlastne JA a nech ma spozná aj takto a nie len moje telo. Potom som mu ešte napísala že si málo píšeme aj stretávame a zato som toto urobila. Ale žial mi neodpísal ani na jedno a ja som teraz zúfalá či sa mi ešte ozve :´( Strašne lutujem čo som urobila ale nechcem ho stratiť. Mne stačí aj vzťah kamarat, len nech ho nestratím. Prosim vás poradte mi čo mám urobiť lebo už som na práškoch tak sa strašne bojím. Mám mu niečo napísať a čo? Teraz v sobotu sa chystám na ples ale v podstate takto už nemám chuť na to vôbec. Velmi pekne vás prosím poradte mi, ale len nech nie to že je sprosty a taak..Je pre mňa príliš dôležitý.

nemoznaa

Ahoj - andrejka:)

Ak sem este prides a budes citat aj tento moj prispevok, budes prosim tak dobra a ozves sa mi na moj mail?

nemozna@centrum.sk

Budem Ti vdacna, chcem sa Ta na nieco opytat, poradit sa..
Dakujem

ssan

tu mate dokaz, ze len taky holy sex medzi zdravym muzom a zenou neexistuje, lebo jednemu skor ci neskor stacit nebude. poucte sa, mile damy...

karkuliatko

nebudte na nu taky. kazdy sa moze zamotat a posmyknut.neboj sa vsetko bude dobre spztaj sa srdca co ti radi.opatruj sa a vaz si seba.cau

andrejka:)

Leela333: inak si ta vsimam uz dlhsie tvoje reakcie a tvoje nazory :)))a myslim ze si uplne mimo , proste furt tu trpees nieco s rohozkou a a hrdostou a neviem cim:))) mozem sa opytat ty mas vztah?? a si stastna??? ja neviem ja som napriklad zena ktora miluje sex je vasniva , a je pre nu sex velmi dolezity ..viem mat milenecky vztah viem mat volny vztah , a viem mat aj normalny plnohodnotny vztah...to ze je niekto milenkou milencom je kazdeho osobna vec a myslim si ze lepsie je mat sex s jednym partnerom ako striedat, alebo nemat ho pol roka ...zeny dokazu muzovi strasne pomotat hlavu ...len musia si verit musia byt sebavedome a zmyselne... aj milenka ktora da milencovi na druhom stretku dokaze mat hrdost a dokaze byt zaujimavejsia a mozno lepsia zena ako taka ktorej by sa toto nikdy nestalo... vobec to nieje o tom ...

andrejka:)

co_urobit: noo jednoznacne chod na ples...nahod sa pofot sa fotky sup na fb...vies niekedy je to tak ze vazne sa clovek dostane do situacie kedy nechape a nevie pochopit preco ma ten druhy nechce .. ale poviem ti jednu vec... mala som vztah milenecky...stretla som znameho po rokoch isli sme na drink a na druhy den som bola unho na gauci...par mesiacov sme sa stretavali trikrat do tyzdna cca koli sexu ...prisla som mali sme sex a odisla som , sem tam sme si zavolali napisali sms...uz je to dlha dlha doba co sa stretavame ale chcem ti povedat ..ze musis byt zena ktora vie co chce a vie to povedat... hraj nedostupnu nekompromisnu a hrdu zenu... musis sa prekonat nesmies mu dat najavo ze si v riti..nesmies...to je ubohe a muzov to strasne odradza... urobila si hlupost jak mohol zistit ze si to ty?? naco si sa priznala zatklat zatlkat zatlkat... neozyvaj sa uz ...dlhsiu dobu ak sa ozve on ..napis len ze chces sex...bav sa snim zasadne len o sexe..sem tam posli sms...potrebujem sex dnes... alebo nieco take... neplac nefnukaj ...bud zahadna to znamena ze dakedy neodpis...provokuj ho ...ja neviem dakedy maeskaj a vyhovorka bola som na kave s jednym chlapcom co ma pozval... vsimaj si co povie, jeho reakcie ci mu to vadi ci nie......uzivaj si sex nech si prenho najlepsia ..a nech ta tuzi stale vidiet castejsie a nech ho zacnes zaujimat aj inak...za to co si urobila by som mu poslala darek maly nejaky s velkym ospravedlnenim ...ze ta to mrzi ze si mala vypite ked si to robila..ze uz sa to nikdy nestane nic take ..ze to bola velka chyba ...a hlavne mu nepis o dusi a o tom ako chces aby ta spoznal inak lebo toto muzi vazne nemusia...ty mas uz len jednu poslednu sancu uhravat to na sex a davat mu pocitovat ze ho mas len na to jedno ...vela statia

Agnes999

Ja vobec nechapem, preco si taka hotova z chlapa, ktory je k tebe taky chladny, nestojis mu ani za to, aby ti odpisal na spravu, si mu dobra len na to, aby ta obcas pretiahol. Preco si nenajdes niekoho, kto ta bude lubit?

maros kramar

maloktory chalan sa zamiluje, alebo sa uspokoji s babou, ktoru dostal do postele bez snahy, zachovaj chladnu hlavu aj ked si zalubena a neznemoznuj sa

kafe

dievča, prestaň zo seba robiť handru. TY HO NEPOTREBUJEŠ! Potrebujš sa naučiť mať rada samu seba, vážiť si to, aká si a uvedomiť si akú obrovskú hodnotu máš. Nie pre druhých, to TY nevidíš, čo všetko v tebe je a správaš sa jak bezcenný odpad. Ty sa tak strašne podceňuješ, až mi je z toho zle. Takže čo si to chcela ukázať tomu blbečkovi? To že si kus handri, si mu už ukázala.