Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
ivuus

ahojte, kupila som si farbu a idem si prvy krat farbit vlasy. Najskor som to chcela prenechat na kadernicku, aleee spanikarila som a len som si kupila farbu v kadernictve...a ostatne necham na maminu. Nemate pre mna nejake typy..ako mam postupovat..co je dobe..a co nie..proste nejake rady ako na farbenie vlasov aby to vyslo.(inak mam farbu od loreal-richesse de diacolor..a je vo farbe mojich vlasov) dakujem..

Lucii

Ahojte, ja si idem o týždeň tiež prvý krát farbiť vlasy teda nie ja ale kaderníčka , chcela som sa len spýtať, že či sú terajšie farby naozaj také škodlive...lebo vo vela forach som citala ze dokonca vals vyzivia, spevnia atd...co si otom myslite??

didadida

Farbenie vlasov.
SOCOLOR.beauty je permanentná farba s novým Cero-Oil ošetrujúcim komplexom,ktorý dodáva nonstop starostlivosť a vydrží až 20 umytí šampónom.Uzdravuje vlasy,vyrovnána pórozost a uhladzuje.Vyživuje,posylňuje vlasové vlákno zvnútra a dodáva lesk.
Objednávky na č: 0902 071 973

hannah

ludia chcem sa spytat ked je to uz tema o farbeni vlasov ,tak ked som si nafarbila vlasy je normalne ze ked si ich umyvam mam to asi tak tyzden este len nafarbene tak ze sa mi ta farba zmyva aj ked je dlhotrvajuca ?? plss povedzte

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk