Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Betaglukan - Beta 1,3/1,6

RNG

Je napr vyrobok firmy NOW foods, kde mas 250 mg betaglucanov v kazdej kapsuli, ktore sa daju velmi lahko hltat. Pozri napr cez iherb.com

alna

Prosim, ako sa vola kvasnicovy betaglukan 500, a kde ho kupim.potrebujem to rychlo pre onkologickeho pacienta a vsetky su len v malom objeme. ono je problem dostat do neho jednu tabletku a nie 10 po 100 mg. Odpiste mi na mail prosim.

RNG

Spravna davka kvasnicoveho je 3 x 500 mg. Ucinok je po 20 dnoch az osemnasobok aktivity NK krviniek a az strojnasobenie ich poctu.
NK su ucinne najma na rakovinne a ine nefunkcne bunky, ktore nicia, ale aj na ine mikroby, takze su uzitocne aj pri roznych nakazlivych chorobach.

Hodne vyskumu a dnes uz beznej praxe s ich pouzivanim je povodne z Japonska, neskor zo Svedska a dnes uz hromada aj v USA a inych krajinach.

mango.tree

mam s nim vynikajuce. brala som ho kvoli vyrastkom v krku a zmizli. potom mi este z neho ostalo trochu a ked som mala nedavno silnu chripku, tak ako som si ho davala, tak trvala len 3 dni, co u mna minimalne tyzden velmi silne priznaky.
mala som nejaky myslim kanadsky a kvasnicovy (tie su vraj ucinnejsie ako z hub) a cim cistejsi, tym lepsi, ja som mala okolo 80%ny vytazok. a ze plati, ze ked je nizsie %, napr 60%, tak aj ked si da clovek dvojitu davku tak nema taky ucinok ako jedna 80% prave kvoli necistotam v tom. cize ked chces co najucinnejsi, tak je dobre kupit samostatny, nie v kombinacii s napr. Ceckom, zinkom, echinaceou, co su tie klasicke imunitne zmesy v lekarnach a kde je bg nie hlavnou zlozkou. a podla toho na co to potrebujes, dava sa vyssie davkovanie, ako je na pribalovom letaku (ale pri chripke a prevencii staci aj to)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Betaglukan - Beta 1,3/1,6 - Fórum - ZDRAVIE.sk