Vymena antikoncepcie?

Príspevok v téme: Vymena antikoncepcie?
Lucia1112

Zdravím váááás :) chcem sa len opytat, kedze sa teraz zrejme zacne hovorit o atk Diane 35, beriem ju od juna minuleho roka kvoli tazkej forme akne kedze nic ine nezaberalo... ak by som ju chcela vymenit, staci ked o to poziadam hned alebo znova musim ist na krvne testy? a inak co si o tom diane 35 myslite?

Poznamka: ja atk potrebujem brat inak by som musela chodit po kanaloch, tak mi prosim nepiste ze je to svinstvo a tak... viem to aj sama ale nemam na vyber :-/

Dakujeeeem

dazdovka666

Ja som uz dost davno Diane brala tiez, takisto kvoli akne, brala som ju tusim vyse roka, nebolo mi z nej nic ani pocas uzivania ani po vysadeni, je pravda, ze asi pol roka po vysadeni sa akne zacalo mierne zhorsovat, ale urcite to bolo lepsie ako pred uzivanim. Takze je to asi individualne.
V kazdom pripade, su aj ine HAK, ktore priaznivo posobia na plet, mozes povedat gynekologovi, ze chces inu.

Lucia1112

ale jasne ze sa chcem toho zbavit... len som uz bola vsade a vsetko je v poriadku... ziadna alergia na jedlo ani na nic, hormonalny profil v poriadku... ja s tym ku koznej nejdem... bola som viackrat ale je to šarlatanstvo... nic nepomohlo a chodit po ulici s viacerymi velkymi 2 cm vredmi na tvari tak seriem na to a ta atk mi s tym pomohla, nic sa mi uz nedeje a viem ze sa mi to moze vratit... len si ju zatial beriem pokial niekde nezistim pravu pricinu.. a mne po diane neni zle.. nic mi neni je mi uplne fajn a konecne som nasla aj svoje stratene sebavedomie aj ked asi na ukor zdravia... čo už

veronicka2

akne sa lieci predovsetkym z vnutra, nie hned napisat hak a vec vybavena to by si ju musela brat do konca zivota lebo hned ako ju vysadis tak vyrazky mas spat. skus to liecit vnutorne zaujimaj sa o stravu ktora nezatazuje plet a nerobi akne- ano strava tvori 99% toho ako vyzerame...existuju aj ine metody liecenie akne ako hned hak, tak podla mna ak ju beres LEN kvoli vyrazkam tak nad tym pouvazuj, lebo ked budes chcet mat napr deti budes musiet hak vysadit a vyrazky sa ti vratia, zatial co ked upravis stravu a zacnes to liecit inak tak nebudes at problem. hak je vzdy len DOCASNE riesenie....okamzite ked to prestanes brat tak sa ti to vrati do povodneho stavu. ale podla mna ty sa toho chces zbavit asi natrvalo nie?

lea128

Ja mam 2 kamaratky co brali Diane 35 a velmi sa na nu stazovali. Bolo im z nej zle, vysadili ju po niekolkych mesiacoch. Ja som niekedy brala Chloe, vraj je dobra na plet, ked som ju ale vysadila po 2 rokoch uplne, strasne mi zacali vypadavat vlasy. Plet som mala ale v dobrom stave. Testy by ti nemali zase robit, ale ja by som o ne poziadala aj tak na tvojom mieste. Je to len dobre pre teba. Lekari to strasne zanedbavaju a pritom by nemali. Mne testy neboli robene ani pred 1 HAK, lekar povedal, ze netreba, co ma dostalo uplne...