Farebna stolica

Príspevok v téme: Farebna stolica
pho

Dobry den mam taky problem so stolicou uz asi 3 mesiace.Najskor mesiac som mal kazde rano riedku.Potom mesiac som mal pomerne normalnu ale vyskytovala sa obcas zelenkava alebo taka s nestravenymi zvyskami potravy alebo taka ze mi ostal papier zlty.Teraz mavam vacsinou svetlu stolicu , niekedy aj hnedu , aj zelenkava sa uz vyskytla.Vacsinou je tuhsia no niekedy sa este vyskytne kasovita.Hlavne na hnedej som si vsimol ze je taka leskla.Zozaciatku som schudol dost na vahe, ale myslim ze je to preto ze som prestal posilnovat a brat proteiny a podobobne a malo som jedol cely mesiac.Teraz vsak ta vaha stoji a nemozem pribrat ba sa mi dokonca zda ako by som velmi pomalicky chudol.Svaly sa drzia na rovnakej urovni.Inak sa citim dobre nebyva mi tazko ani ma nejak nebolieva brucho.Rozmyslam nad gastroenterologom ale bojim sa tam zajst koli tym vsetkym hadiaciam co do mna budu chciet urcite strkat.Robil som si aj domaci test na celiakiu a bol negativny.Zozaciatku som mal privela bielkovin v tele tak bielkoviny uz vyrazne redukujemn v strave a proteinove koktejly uz neberiem no stale sa to nechce upravit.Poradte prosim ak sa niekto s niecim takym uz stretol.

pho

no niekedy mam aj taku svetlu ktora sa rozpadne vo vode a plava na povrchu a hnusne pachne co som sa docital ze je pri celiakii lenze taka nieje kazdy den a denno denne jem vlocky alebo chleba a zle mi z toho nebyva tak ja neviem ci mam ist na hadicu do hrdla ... lenze vraj ani z toho to nemusia zistit ak este nieje crevo poskodene

Lulita

ja si myslim, ze to prejde, tiez som hladala vtedy, co to moze byt a nasla som to nestravenie tukov a podla mna to sedelo, zacni jest prirodne enzymy Pankreolan - kupis na volno v lekarni a ono sa to upravi uvidis

pho

aha no keby mi tak vedel niekto na svete povedat ci je to nejaka porucha len ktora prejde casom alebo definitne daka choroba a uz len zistit aka :/

Lulita

podla mna to bude tymi nestravenymi tukmi, s tym som mala jeden cas aj ja problem, mastna zlta stolica, trvalo to mozno rok, nebola som s tym nikde, neviem, co to bolo

pho

Este ma napadlo pecenove testy som mal dobre a bol som aj na sone kde nezistili nic.Rozmyslal som aj ci mi nechyba enzym na travenie tukov ale vraj to suvisi s vysokym cukrom v krvi a ten mam ok.Inak na WC chodim 1-2x denne a furt je ta stolica ina.Riadnu 100% ako ma byt som videl mozno pred mesiacom a pol naposledy.