Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dixi sampon brezovy

Príspevok v téme: Dixi sampon brezovy
mmmmmmmmmmmo

ahojte,

minule som vyskusala zihlavovy dixi sampon u kamaratky a kupila som si brezovy.

podla mna su fakt dobre, len neviem preco si kazdy radsej kupuje tie gliss kury, ale asi je to o reklame.

viete mi niekto povedat, ci naaozaj tieto Dixi obsahuju viacej prirodnych zloziek a ze preto su lepsie?

mima.12

No takze ja mam 16 vlasy mam trosku huste chcem mat vlasy po zadok chyba mi este 14cm . . Co za rok mozno uz vyrastnu netusim . .takze budem pouzivat dixisampon podporujuci rast vlasov . .dufam ze zaberie. Raz som ho pouzivala v lete a videla som na fotke ze vyrastli o dost . Pótom som pouzivala tie shaumy glis kur sapmoni a rychlejsie sa mi mastia uz na treti den zase su spinave . Takze zacinam odznova . A mam tu pre vas rady baby . 1.ist ku kadernicke ak mas poskodene konceky nech ti podstrihne 1.5cm staci . Nech ti da dokopi vlasy trosku atd. 2 .pouzivat dixi sampon-podporuje rast vlasov je to tam aj napisane 3.nezehlit atd atd nekulmovat . 4.raz za cas pouzivat masky na vlasy nech sa aj tie vlasi hydratuju . 5.čakať :-)

rhea

ta Valea mi pomaha, hlavne ked mam cerstvo nafarbene vlasy...som blondina, blond strasne vysusuje a po nejakych dvoch 10-minutovych pouzitiach mam hebke vlasy z nej, take jemne... obsahuje lanolin, skorocel, zihlavu, hluchavku, praslicku, kamilky, brezu, lopuch.. je to tam ale po latinsky tie nazvy... taka zelena tuba to je... mama to tiez chavli.. a ste ma navladili na ten dixi sampon, ..skusim teda aj ten :)..aj mna by zaujimalo, ci dixi sampony obsahuju viacej tych vytazkov...

mmmmmmmmmmmm

no diki za komentiky

ja som pouzivala vsetko mozne, od l´real professional a rozne drahe masky a oni vlasy strasne zjemnia, som ich mala ako pierko... a pritom mam moje vlasy pevne len v poslednom case dake obschnute

no asi nie vsetko, co je drahe je aj najlepsie...

Rhea a tu Valeu, na co to pouzivas? ake to ma ucinky? :) dik

rhea

ja som si zacala davat dixi ampulky na mastne vlasy... citim, ze vlasy a vlasova pokozka su na tom lepsie :)..a viete co je este bomba? taky vlasovy krem Valea, dostat ho len v 101, tak dole pod samponmi polozeny, lebo je lacny, je to cesky al. slovensky vyrobok, nechce sa mi ist pozriet... strasne vela rastlinnych vytazkov obsahuje, ziadne silikony, ked si dam 10 minutovu kuru, tak mam uplne hebucke vlasy a ovela lepsie, ako ked som si davala vselijake tie drahe masky... potom si dam tie ampulky a mam fakt lepsie vlasy :)

lea128

Aj ja pouzivam zihlavovy Dixi, fakt je dobry. Kupim si aj zihlavovy caj inak pisala Ruthea :) Ja mam celkovo z toho samponu dobry pocit, vlasy su aj viac leskle, nemastia sa skoro, su aj rovenjsie ( ja mam trosku vlnite vlasy). Len zda sa mi, ze dost peni,vraj najlepsie sampony su tie ktore penia cim najmenej:)

Ruthea

Ahoj,
ja som tiez presla uz davnejsie k tejto znacke a som spokojna, hlavne tieto sampony neobsahuju silikony, co je zasadne. Pouzivam zihlavovy, plus pijem vela zihlavoveho caju, vlasy mam hustejsie, zdravsie. ale chce to cas.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dixi sampon brezovy - Fórum - ZDRAVIE.sk