Otazka kvoli recenzii, RNG

DJFNSDDFGBSD

Velmi sa mi paci vas pristup, naozaj vsetko, co som si od vas zatial precitala, sa mi pacilo a zdalo logicke. Ale viete ako sa hovori, istota je gulomet. V ziadnom pripade vas nechcem urazit.

RNG

Muz ja sem neuvadzam vlastne napady, ale metody roznych lekarov, co liecia alternativami uspesne desiatky/stovky tisicov pacientov na svojich klinikach a ich rad sa drzia miliony.
Aj na tomto fore najdes zopar vdacnych, ktorym to nielenze pomohlo, ale nezabudli za to aj zadakovat.
Ja si na to sice nepotrpim, ale je dobre dostat feedback, tj spiatocnu reakciu,, ked nie pre mna, tak aspon pre ostatnych nedovercivych, najma ked lekarska komunuita sa snazi proti alternative vymyvat mozgy a zrejme s uspechom.
V USA si dokonca cez FDA vymohli, ze sa alternativne doplnky nesmu nazyvat liecive a dokonca, co je protiustavne, sa im podarilo dosiahnut zakonne, tj pod trestom zakona zakazane tvrdenie u rakovin, ze moze byt nejaka ina metoda na liecenie, nez chemoterapia, chirurgia alebo ozarovanie.
Takze sa to musi robit alebo potajomky, alebo sukromne alebo clovek moze ist do zahranicia, kde to je dovolene.
Takze vznikla takzvana "zdravotna turistika", kde sa s desiatkach tisicov hrnu rakovinni pacienti na Mexicke alternativne kliniky, ktore maju statisticky ovela lepsie vysledky pouzivanim alternativ, nez klasicka onkologia.