Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

Bublinka-Sendy

Hahaha nie dakujem......ja by som skor vytvorila specialnu temu -lost a jeho zvkastne vnimanie.........:-) :-) :-) :-) :-)

xxy

jaaaaaaaj, ako dobre som sa nasmiala :D bublinka, ty si mu ale dala :D
lost, tvoj problem je, ze si myslis, ze si vynasiel hadam aj patent na teplu vodu. jasna otazka, jasna odpoved - toto si vtlkaj do hlavy a zivot bude jednoduchsi. uvidis.

lost

Bublinka-Sendy

no ved to ci zelena alebo biela, zalezi od toho na com :) orandzova sa hodi k lamborghini napr :D zelena na jablko a biela na ine veci :D a podobne :) to je relativne :P

Figel

Tak holky na vasu otazku či mam frajerrku odovedam ano mam takze tie reči o neukojeenosti si odpuste. Ak by toto urobila ze sa vysppi s prachacom tak ju púšťam k vode.prajem dobrú noc vy seherezady.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šeherezada - Fórum - ZDRAVIE.sk