Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

Agnes999

A on sa s tebou kvoli tomu rozisiel ci chce rozist? A je normalny? To preco ti dava take drbnute otazky? Co mu mas povedat, nie milacik, ja ostanem s tebou, radsej nech deti pomru? Mne to pripada tak, ze ten tvoj len hladal dovod na rozchod, a uz fakt nevedel, aku koninu si ma vymysliet aby vsetko zle hodil na teba, tak si vymyslel toto!

kafe

no, ja som sa už prakticky pokúsila stať sa luxusnou spoločníčkou (hlad neni sviňa, len kombinácia hlad + starostlivosť o deti) ale mala som tú smolu/šťastie, že nie som dosť na úrovni. A investovať 1000,- ku do handier, topánok, make upu a iných kravín.. proste nemala som na to. Tak ma odpísali.
Sa spýtaj tvojho priateľa, čo by robil on, kebyže je žena, má deti (aj choré napríklad), nemá prácu.. to by sa pozeral, ako sa deculo trápi, chodí bosé, nemá pomôcky do školy? Ale tešil by sa z rovného chrbta? Veď nech si to prakticky vyskúša - starať sa o deti bez peňazí, a potom nech dôjde k záverom akým chce.

rhea

rr, pozeraj sa nato realne... ak by sa ti stalo nieco podobne (co dufam nie), tak by si si nechal/a umriet decko?? pekne od teba, hlavne ze nestratis dusu, si spravy clovek...

rr

natalia, ak kvoli dietatu stratis samu seba, aj tak mu uz nemas co dat, v zivote co ukazat. Prezije sice jeho telo, ale pred tvojou dusou sa uz bude branit. Tu totiz stratis.

rhea

tak ale sheherezada zrovna tusim bola single... keby mala priatela, na zhananie penazi by boli obaja :)... potom som ten serial prestala pozerat, bolo to take cele nerealne...