Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

Bublinka-Sendy

Olivienka-nerozcertila.......mozno to tak zneje ale-cez pismenka nemozes vydiet naladu-mozno sa rehocem co ty vies.......

Bublinka-Sendy

Aaaach lost ved presne o tomto hovorim......zlatinko ale tu kazdy z nas vie ze vzdy existuje moznost a nie len jedna......ale otazka bola polozena ze AK je toto LEN JEDNA moznost......ty ocividne stale nerozumies ze si to brutalne nafukol........ved sa uz konecne nauc citat chlape.......este raz po sty krat pisem ze kazdy tu odpovedal len na polozenu otazku......ak by bola polozena otazka ze ci je krajsia zelena ci biela tak ty odpovies na oranzovu?uz chapes o co ide?ona sa pytala na TOTO tak sme jej na TOTO odpovedali.....ona jasne napisala ze JEDINA moznost........tak sme jej odpovedali na JEDINU moznost.....tu nebola debata o tom kolko tam moznosti je.....ale o tom ako sa kto zachova ak by len to jedno bola moznost......sak sa uz uvedom.....predstav si ze aj ja aj ini zijeme v tom istom svete ako ty kde je tych moznosti neurekom.......fakt nechapem co ty riesis.........

nefinka

ja by som to okomentovala asi takto: blba otazka, blba odpoved :D
ale nie, niekto, kto nema dieta nemoze pochopit to, ze clovek by pre to svoje spravil ozaj cokolvek, keby nebolo inej moznosti..

Mimulus

olivienka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ale mohlo by niečo zlacnieť len jedinou možnosťou aby sa tak stalo by bolo ak by sa niektorá z Vás vyspala s ministrom financií :))))

olivienka

chlapci, chlapci, ešte stále tu rozoberáte tých viacero možností? :D veď jasné, že vždy ich je viac, to je len dobre a všetci sa tomu tešíme. ale otázka sa týkala JEDINEJ možnosti. to, že taká situácia v reálnom vesmíre nemôže nastať, je úplne vedľajšie :)
Bublinka, ty si sa nejak rozčertila tiež :D
a celkovo, už na to kašlite, rožky lacnejšie nebudú :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šeherezada - Fórum - ZDRAVIE.sk