Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

lost

To som neprehanal, skoncil som len pri ajfone :)
Skor som narazal na to, ze ludia maju tendenciu nehladat ine veci, seriozne ved som pisal, preco radsej nevykradnete banku alebo nebodnete politika za zlyhanie statu/zdravotnictva ?
Alebo muza ktory vas oplodnil ?
To je uplne bezne, ze ak raz ide o zivot, tak u 50% ludi pojde o zivot aj s tym ajfonom..
To je proste mentalita, raz si to opsravedlnim, ospravedlnenie najdem potom uz vzdy, aj za drink, lebo ide o zivot, sice nepriamo ale ide potom pojde aj o zivot lebo nuda :)
Staci sa pozriet na spolocnost nielen mladych a nehovorte mi potom ze trepem :D
jasne ze je to nadsadene, ale ako nadsadeny je pribeh v teme?
kto z vas pozna niekoho kto musel siahnut po sex za peniaze/pomoc v realnom zivote ?
neurobila aj matka chybu, resp ta seherezada ci kera ona to je, ze nedbala na prevenciu u dietata a podobne?
proste akcia reakcia, neexistuje reakcia bez akcie, takze sa danemu problemu zabranit da.
PS: nema sexovat ta seherezada ked nema prachy na dieta, to je moj chladny nazor..

amanda23

ako vo vela temach, aj v tejto sa objavili tzv. agenti - provokateri. Su to vacsinou ludia, ktori maju nie su velmi oblubeni v kolektive, emotivne necitlivivi,neznesu inu pravdu ako tu svoju . Robia to, aby boli zaujimavi, aby si ich niekto vsimol, su sebestredni, bavi ich s niekym sa dokola doberat a za kazdu cenu si tvrdit svoje, lebo v osobnom zivote sa na nich kazdy vykasle, ak nie hned, tak casom, no a druhu skupinu tvoria ti, co skutocne troska "blbsi" a realita im unika ani za to nemozu a ani si to neuvedomuju...

Bublinka-Sendy

No nic.prajem vam vsetkym dobru noc nech sa nikto z nasnedostane do takejto situacie ......a-ludia-skuste sa uvolnit......svet bude krajsi.......papa

Bublinka-Sendy

A tebe tiez evidentne unika pointa..lebo tak ako si to ty napisal/a tak to by sa potom clovek musel vyhybat vsetkym rozhodnutiam lebo ved kazde rozhodnutie moze byt spustacom pre dalsie.....to by sme sa museli vyhybat vsetkemu.tiez ti to niekam unika.....

Bublinka-Sendy

Lost ty si tiez nemyl pojmy s dojmami........zas az tak to prehanat nemusis.....zachrana zivota je zachrana zivota.....ale to ostatne si uz znacne nadsadil/a.......
Co si vlastne?chlap ylebo zena?nepostrehla som to

lost

lenze vam evidentne unika pointa :)
dnes je to zachrana choreho dietata, a zajtra to bude zachrana dietata pred smrtou hladom, potom to bude zachrana vzdelania a dostanie sa na skolu aby malo dieta vedomosti, potom to bude pre osatenie dietata a skonci to pri Ájfone aby zapadol do kolektivu..

Bublinka-Sendy

Amanda ja to pisem takto zaryto aj preto lebo mi sme si s malou uzili v babatkovskom veku vela nemocnic a tiez na tom nebola najlepsie.....nam sice chvalabohu prachy stacili na vsetko ale uz vtdedy som vdedela ze by som ani nerozmyslala co robim hlavne ze by som jej pomohla......s muzom sme mali vtedy problemy a prave take nieco nas spojilo v tak silne puto ktore trva viac ako desat rokov....prave pri nasom vtedajsom nestasti sme obaja pochopili ze pre seba ale hlavne pre malu sme ochotni urobit hocico a to nas spojilo a drzi dodnes......

Bublinka-Sendy

Lea presne tak......mne sa najviac rozum zastava prave preto ze ona to tu cele'ponala akoby sme sa bavili len tak o sexe za prachy na jednu noc a nie o zachrane zivota.......to su dva rozdielne levely a ak by to fakt neslo inac tak preboha preco nie?a presne ako pises.....ak by mi dnes mama povedala ze mi zachranila zivot takouto cestou tak by som si urcite ani na sekundu nepomyslela ze je ku.a ved to nezrobila pre potesenie a vlastnu potrebu ale ppre zivot....a kazdy normalny zdravy clovek by jej snad aj gratuloval ze to dokazala aspon takto ked uz nikto nepomohol......

amanda23

Bublinka, zdielam tvoj nazor s tym chlapom, moj by urobil to iste pre nasu malu, potom aj chlapi- dobri otcovia su vsetci kurvy, nielen zeny, tento svet je nemoralny, chory, fuj hnus, hnoj, Jerevanka sup sup na kolena a modlit sa za nase spasenie v kostoliku a pytat rozhresenie od pana fararka co obchytkava malych chlapcov a potom budes kludne spavat... /tym sa nechcem dotnknut veriacich, su medzi fararmi aj dobre duse, len je ich ako safranu/ .