Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

Barborka 11

Mam velku prosbu, je tu niekto kto ma dobre skusenosti s odstraneniem vrasky medzi obocim ?
Ocna lekarka Dr. Krištofovičova Hlohovec, picha "nieco" avsak bez uctu a zaruky a ked to nezaberie tak to nie je jej problem.
Za info dakujem velmi pekne,
Barbora

Lucka Lu

Chcem sa podelit s velmi zlou skusenostou aplikacie botoxu, ktory mi robila Dr. Kristofovicova v Hlohovci, ziadny vysledok ,vysoka cena, bez uctu, bez garancie, reklamacie neuznava, takze aspon touto cestou chcem uvedenu moju negativnu skusenost zdielat.

mariaR

mám vešmi dobrú skúsenosť s kyselinou hylauronovou a vyakúšala som lepšiu technologiu ako si dávať chémiu pichať do tela ,skúšobné ošetrenie bezbolestné, na časť pokožky v exkluzívnom klube grátis, viem odporučiť napíste na reimerova@azet.sk ak ste z Bratislavy naplánujeme termín

Simka900

ahojte kocky. aj ja by som si chcela dat spravit pusu . bola by niektorá tak zlata a poslala fotecky na mail bola by som vdacna ... simonakalm@centrum.sk a mozem sa opýtat ostane v perách cit pri bozkavani a vseobEcne??? A zo skusenosti ako vám dlho vydrzal ten efekt ? lebo tiez by som si chcela dat v pezinku Urobit.

audinka

Martinka, prvy krat, ked som bola minuly rok, davala mi 1ml a upozornovala ma, ze opuch bude na druhy den este raz taky, no a nic sa nedialo, bolo to sice spuchnute, ale tak normalne, skor ta modrina vyzerala hrozne, akoby zbyty pes :-/ No a teraz som bola v pondelok a hned po aplikacii som si ruzovala pery ze aka pohodicka, tesila som sa, no ale do vecera mi to tak spuchlo, ze som mala radsej sal na krku po usta, ako by ma mal niekto uvidiet, kacica je slabe slovo, ale zase je to bez modriny a postupne sa to dava do pohody. Zajtra uz idem do roboty, spredu to vyzera fajn, horsie je to z boku. Pred priatelom to asi neuhras, jedine ze by ta "bodla osa" :-/ Opuch trva cca. 3-4 dni a potom sa to dava do poriadku celkovo, tak do tyzdna, modrina sa vstrebava aj dlhsie :-/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Botox - zle aplikovany? - Fórum - ZDRAVIE.sk