Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

audinka

Ahojte, takze vcera som tam bola a tvrdila mi, ze ta vraska na lavej strane sa mi stale ukazuje preto, ze mam dlhsi sval na lavej strane, co mi pokrci tu vrasku, ale predsalen mi to tam este raz pichla, tak uvidim za par dni. Dala som si aj 1,3 ml kys. hyaluronovej do vrchnej pery a zda sa mi ze teraz to mam krajsie urobene, vymodelovala mi ju celkom fajn, zevraj zelany efekt sa dosiahne az na 2-3 krat, mozno preto som bola prvy krat nespokojna. Co ma milo prekvapilo, bola valentinska zlava na cely februar, tj 199€ na 1ml kys. hyal. Teosyal kiss, zevraj najlepsia kvalita, je sietkovana, takze by mala vydrzat 1 rok :-) Teraz som sice spuchnuta, ze nemozem na ulicu, takze ozajstny efekt uvidim za par dni, Nemam ziadnu modrinu, takze celkom spokojna som :-)

audinka

Cvirikova ma pekne, vidis, to by som si ani nevsimla ze ich ma dorobene, na Cifrovej to je vidno a to sa mi nepaci, ale prave o to ide, komu sa co paci :-) Mne vyplnila len konturu, urcite potrebujem aspon 1,5 az 2ml.

lilabmw

ano ma robene u tej Pallovej ci ako sa vola v Pezinku tak preto som prekvapena ze niesi spokojna sak si daj ich stranku tam je Cvirikova vyfotena aj pred aj po aplikacii.Mne sa nahodou aj Cifrovej pacia.Ja mam predstavu ako chcem aby vyzerali.Asi si to dam u tej mojej povedala ze ked mi ostane ze sa mi to da zamrazit a potom dopichne este alebo co alebo mi vyplni okolo ust.

audinka

inak, treba skusit, mozno ty budes spokojna, ona mi vravela, ze niektore pery sa daju pekne tvarovat, vzdy je to vramci moznosti... Len sa mi nepaci ze robi take vypukle, nie nahor..

audinka

lila, ja mam praveze pekne plne pery, len vrchnu mam o cosi uzsiu, tak som si ju chcela dorobit k tej dolnej, aby boli rovnake. Ona mi vtedy tvrdila ze 1ml staci.
Cvirikova ma robene pery? Tak Cifrova to uz prehana, ona chce mat take do Playboy :-D

cindy35

audinka, robila mi to dr.Trancikova, aplikovala Dysport. bola som tam prvykrat na botox, tak som mala aj obavy, ale dopadlo to super. ona je uz starsia pani a hovorila ze to robia asi 20 rokov.
pery ja mam nastastie svoje v pohode, v detstve mi dokonca prekazali, lebo vtedy velke pery este neboli v mode :-), tak s tym nastastie nemusim nic robit.

lila, super, diky za kontakt, mozno skusim. a kolko tam stalo iba celo? lebo v tom ulk 251, ale pichali Dysport, nie Botox.

lilabmw

cindy
salon dominika to je kozmetika kadernictvo masaz nechty vsetko v jedno je to za bilou kusok v panelaku dole tak z rohu meno tej dermatologicky neviem podstatne je ze vie dobre pichat.Ja mam od nej celo a max spokojnost nemozem povedat ani nn :-)preto planujem aj pery u nej len ta cena 330 ma odradza.A ona chodi do salonu len toto robit tak 2 krat do tyzdna ako su zakaznicky treba si dohodnut termin.02 64530694 maju aj internetovu stranku.Ok takze IEM v Pezinku nie tak si to asi nakoniec dam u tej mojej ako to vidim za tych 330eur ale ked kukam jej prace Cvirikovu co jej PAllova pery robila sak mi pacia tak neviem.Tak je jasne ze ked ty nemas ziadne pery a chces mat velke ze 1ml ti stacit nebudem mne urcite budem nakolko ja mam svoje dost velke ja len vrchnu chcem trosku a spodnu trosicku .No uvidim preco sa rozhodnem

audinka

cindy to je super a nevies ako robi pery? Nemas skusenost? Ja za dobru robotu si rada priplatim, inak je to loteria, bud sa vydari, alebo nie, potom len lutujem peniaze a tu bolest, co som si vytrpela...

cindy35

lilabmw, a kde je ten salon v dubravke? lebo ja som tam dlho byvala a netusim ktory by to mohol byt. lebo tam nie je vela salonov? a meno doktorky mozes povedat?

v tom ulk sa mi zasa pacilo ze doktorka ma aj 20 rokov praxe, vsetko mi podrobne vysvetlila a celkovo som bola v ordinacii 60 minut, iba kvoli celu, nebolo to sup-sup ako v zahranici a tu za to pytaju dokonca 1000 a robi to Usny lekar!!!