Vytok z konecnika

Príspevok v téme: Vytok z konecnika
gladi

Dobry den,mam problem so svrbenim konecnika.ale vylucne iba po vykonani velkej potreby!Priblizne do pol hodiny.Zacne to svrbenim a nasledne vytokom(ako keby som si neutrel zadok)Jedine co tomu zabrani alebo to odstrani je sprcha alebo bydet.co ale nie je k dispozicii v praci.Tak musim aj hodiny cakat kym pridem domov ahned do sprchy.Riesim to tak ze si madzi zadok strcim poskladany servitok vtedy to co vychadza z konecnika vsiakne ten potom zahodim a uz to nepride.(nie je to ani pot ani zaparenie!)Zadok je opät suchy.stravujem sa normalne,dodrziavam hygienu vie niektocomipomoze alebo co to sposobuje?

gladi

ahojte dakujem za rychle odpovede.Klik klak srandu si nerobim uz som to skusal na fore skor si robili srandu zo mna.a hnacka to tiez nieje.ja uz to mam niekolko rokov.Spociatku to bolo zriedka alemomentalne 90% po kazdej stolici.stolicu nemavam vobec tvrdu naozaj nikdy ale ani hnacku iba raz dva do mesiaca mam hnacku.coje asi normalne??ja neviem aka je normalna stolica ale myslim ze moja bola pred desiatimi rokmi ina.nebola mozno tak pravidelna ako teraz ale bola urcite pevnejsia.
eby7 kvasinky sa prejavuju tak?uz som bral probiotika ale nepravidelne vynechaval som a ani som ich nedouzival.predpisal mi ich lekar pri liecbe antibiotikami alebo liekmy proti bolesti uz neviem presne na upravenie zaludka.ake probiotika su dobre a co je medoflucon?

ebi777777777

gladi ja si myslím, že máš kvasinky v črevach, v tej časti konečníku, skús si kúpiť probiotiká, možno by si potreboval aj medoflucon peronálne

klik klak

tak ja neviem ale to vyzera ako hnacka a ak aj by to nahodou hnacka nebola tak cierne uhlie ti urcite neublizi, ak si budes kupovat tak mozno by som volila carbosorb, nie carbocit a uz v ziadnom pripade nie carbotox.
A to sa ti deje kazdy kazdy den, vzdy ked mas stolicu? Stolicu mavas aku, taku skor hnackovitu (riedku) alebo tvrdu?
Ako ja osobne som o tomto este nepocula, tak neviem presne co robit v tomto pripade a snad je to pravda a nerobis si prcu zo mna..

gladi

stolicu som sledoval ale uz som prestal skusim zas ale do teraz som nic take nevidel.a ten vytok je to ako ani tuha ani tekuta stolica alebo hnacka ale v minimalnom mnozstve.na servitku je hneda skvrna cca 2 krat 2cmvychadza z konecnika pol hodiny aj viac po potrebe ked sa vela pohybujem ide to rychlejsie.Je to velmi neprijemne je to ako neutrety zadok ale cely konecnik je spinavy.

klik klak

svrbenim konecnika? Mrle si nahodou nespozoroval v stolici? Take biele parazity..a ten vytok absolutne netusim co moze byt, duplom u muzov