Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem určiť typ pleti

lochness

ja mam taku tiez, celo a nos leskle a lica normalne.. a sem tam vyrazka.. na noc som si zacala davat mandlovy olej na celu tvar ze co to spravi a na pocudovanie rano nemam az taky mastny ksicht ako ked som si dakedy nedavala nic... cize takto na noc hydratujem a na den si davam krem na zmiesanu plet, este som sice nenasla nejaky zazracny co by zmatnoval na dlho, ale da sa to prezit.. kazdopadne, skus poriadne na noc hydratovat (vtedy ti moze byt jedno ci sa lesknes alebo nie) a nesnazit sa plet velmi vysusovat lebo fakt je pravda ze potom sa masti este viac tam kde nema.

co sa tyka kozmetiky, musis len skusat co ti sadne - ja som na nete citala oslavne ody napriklad na ryor aknestop penu a krem, tak som si ich kupila a skoro cele minula - nie su zle, su jemne a prijemne vonaju, ale ziadny zazrak veru. takze na rady sa nejako speci nespoliehaj, je sice dobre spravit si prieskum, ale realne uvidis az ked vyskusas.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem určiť typ pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk