Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja mama schizofrenička, nárok na kúpele?

Príspevok v téme: Moja mama schizofrenička, nárok na kúpele?
qwertzuiopôl

Ahojte neviete mi niekto povedat či má moja mama nárok na kúpele alebo niečo podobné? Je chorá už 16 rokov poberá invalidný dôchodok. Nemôže si však dovoliť isť na dovolenku, preto by som chcela vedieť či štát neprepláca takto chorým ľuďom kúpele alebo dáky iný pobyt. Vopred ďakujem za odpovede :)

dezinfekcia

Podla mojich informacii Novy Smokovec a Stos neberu psychotikov, len Vysne Ruzbachy. A samozrejme-musi byt dlhsiu dobu stabilizovana.

Ddana

Musela by spadať pod diagnózy - Psychózy symptomatické a endogénne okrem akútnej fázy, v dlhodobej remisii, schopné prispôsobenia
kúpeľnému režimu. F20, F21, F25,
F31, F33 Možnosť kúpeľov - už spomínané Vyšné Ružbachy, Nový Smokovec, alebo Štós.

qwertzuiopôl

Ďkujem za odpoveď, ja viem že to nie je náhrada ale je mi ľúto že je chorá a nemôže si dovoliť kus si isť odýchnuť. Je to nefér že človek pracuje celý život a keď ochorie nemá na nič nárok zato cigáni nerobia ani nechcú a nebudú a majú nárok od štátu na všetko.

dezinfekcia

Ano, moze ist do kupelov, ale ludi so schizofreniou beru len Vysne Ruzbachy a musi byt v stabilizovanom stave. Kupele vsak nie su nahrada za to, ze nema peniaze na dovolenku. Navrh na kupelnu liecbu vypisuje osetrujuci psychiater, schvaluje zdravotna poistovna.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja mama schizofrenička, nárok na kúpele? - Fórum - ZDRAVIE.sk