Som tučná?! Prečo nedokážem schudnúť?!

Príspevok v téme: Som tučná?! Prečo nedokážem schudnúť?!
Janeczz

Ahojte, roky rokúce sa trápim nad postavou svojou. Je to niečo neskutočné! Po dvoch rokoch som sa z váhy viac než 90 kg dostala na váhu 75kg, pri výške 175cm, momentálne mám miery 112-79-104. Ale uz tri mesiace sa to nehybe ani vaha ani centrimetre, cvicim 3krat do tyzdna zumbu, 2x tyzdne stravim dve hodky vo fitku, steper, bicykel, a pomedzi to podla stiahnuteho videa z netu (je to tak casto ako mam naladu) cvicim s cinkami na krajsie paže- s 5kg jednoruckami.
Stravujem sa normalne 5-6krat denne, ranajly rozok nejaka zeleninka pripadne sunka a káva s mliekom bez cukru, doobeda nejaka ta polovicka keksika( jednoducho potrebujem ničo sladke inak idu na mna neskutocne mdloby) , na obed - co jedalen v praci da- trosku polievocky, a druhe jedlo- bud polovica porcie alebo podla druhu jedla len prilohu alebo len masko, popoludni si dam nejaky ten salatik, albo ovocie,, večer najneskor o 5tej nejaka zeleninka, pripadne tzv. polystyren.
A jednoducho nejde to dalej :(
chcem ist aspon na tych 60kg :( a neda sa schudnúť.
cvicim pomedzi to aspon raz do tyzdna sauna, a nič.
Poradite aj nejake cviky na spevnenie ochabnute bruska?

Potrebujem pomoc. Sama uz neviem ako dalej! Nejaka dieta alebo ja uz neviem prosim poradte.

Dakujem *Jana

flegma

podla mna jes malo, polovica obeda a vecer polystyren nie je zdrave stravovanie
daj si vecer kvalitne bielkoviny, hlavne po cviceni

flegma

vsak mas miery ako sexbomba, tak co stresujes
este ked pravidelne cvicis, musis mat pevne telo,tak neblbni :) a netlac to nasilu dole na 60 kg