Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ďasná, zuby

Príspevok v téme: Ďasná, zuby
alex14

prosím vás o radu.už dlšiu domu mám na predných dolných zuboch ako keby napuchnuté dasná ktoré sa mi oddeluju od zubu .na velajších zuboch mám odhalene zubné krčky .pri umývaní zubov mi z dasien tečie krv dennodenne a to pouzívam najmakšiu zubnu kefku Curaprox . z dasien ide tiež zápach prosím vás viete mi poradit ? dakujem ...

Ratka

Alex14, zubná pasta sama o sebe ti nepomôže,najskôr treba komplet vyčistiť ústnu dutinu, skús nájsť v tvojom meste dobrú dentálnu hygieničku, naozaj budeš spokojná....

alex14

neviem či mám paradontozu ja som bola aj u zubárky tá mi povedala ako si mám zuby umývat ja do dodržiavam a skusala som aj paradontax zubnu pastu a nič...

klik klak

nemas nahodou paradontozu? Asi fakt tu dentalnu hygienicku alebo zubne pasty a ustne vody urcene na tento typ problemu

Ratka

mala som podobný problém, teraz však pravidelne navštevujem dentálnu hygieničku, veľmi mi pomohla, problémy zmizli

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.