Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitamin B5 na akne, kto si ho objedna so mnou?

Príspevok v téme: Vitamin B5 na akne, kto si ho objedna so mnou?
B5

Ahojte, táto téma je o vit. B5 ktorý pomáha na akné. O tom či účinkuje ani nejdem polemizovať, priniesla mi 100 tabliet moja známa z anglicka, lenže na celú kúru mi to nevystačí. Po 10 dňoch som už videla výsledky a určite chcem brať ešte udržiavaciu dávku, pretože tie výsledky sú excelentné.
Lenže problém je, kde zohnať ďalšie balenia, keďže u nás sa to v lekárňach zakúpiť nedá.
Iba z ČR... ale to mi príde zbytočne drahé.
Nenašiel by sa niekto, kto by si to objednal so mnou? napríklad cez Ebay? vyjde to lacnejšie a poštovné by sme si rozrátali.
Prípadne mi poradte ako sa objednva z Ebay. nikdy som to neskúšala. Je potrebné mať kreditnú kartu? Debetnou by to nešlo?
Diky

B5

idem do toho sama nakoniec, ale neviem to objednat :( neviete mi s tym pomoct?
prave sa registrujem na tej stranke. Co je to Refferer code?

Maruska9

Nejaká kamarátka by to stebou neskúsila? Takto neviem neviem... kto by šiel s uplne cudzím clovekom dotoho..

B5

Bibba, no ak by sa to malo brat tie tri mesiace vo vyssich davkach tak okolo 100 eur by to vyslo.
no nasla som aj praskovy vitamin, objednat by sa dal z tejto stranky, malo by to vyjst ovela lacnejsie a este aj to uzivanie by bolo pohodlnejsie. nechat rozpustit vo vode a popijat v priebehu dna.
www.myprotein.com
len neviem jak to objednat ach :(

B5

otazka bola jasne stanovena, bez polemizacii :)
treba vyssie davky vitaminu (okolo 5g), to co spominas ty by asi nestacilo

dl

no ved vit b5 je kys.pantothenova nie? A to si memozes u nas v lekarnach kupit cmulacie tbl panthenol? V com je iny ten z anglicka alebo ceska?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitamin B5 na akne, kto si ho objedna so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk