Dobrý zubár v BA!

.

Anestezu som chcel iba raz, ked mi prerezavala krcky zubov - nepamatam si cenu, ale urcite bola v pohode, kedze si ju nepamatam :) Pouziva taku pistolku s malinkou ihlou - ja sa injekcie nebojim, len neznasam pocit, ze sa mi nieco vryje do dasna, no toto som tou vecickou vobec necitil.

Ivikivi

ahaa,myslím,že taka bežná cena ako takmer vo všetkých stomatolog. sukromných ambulanciách .... a za anestézu?

.

Ivikivi, ja platievam tak okolo 50,- eur za bielu plombu alebo aj za odstranenie zubneho kamena a fluorizaciu som platil teraz 52,50 eur.

lost

Agnes999

aaa, spolupacientka :D

tiez odporucam oradent, i ked s inymi nemam skusenosti, hold nejak som sa tam uz usadil, ale z TT do BA to mam dost od ruky, ale nevadi..

mozno je kazda taka sukromna ambulancia plus minus rovnaka, len z principu ze sukromnik si nebude kazit meno nekvalitnou pracou, to bysa rychlo rozsirilo na nete :) ale sme na Lovesku no..

.

Ivikivi ano robi to bezbolestne, niekedy to s tymto az prehana :), niekedy jej az musim hovorit, ze som chlap a nemusi mi znecitlivovat kazdu somarinu. Cize ak si velmi citliva, je to zubarka pre teba ako stvorena

Ivikivi

naozaj? Takze vravis,ze pri nej si clovek v kresle tak vela nevytrpi? lebo ja mam strasne citlive zuby a to,co je niekomu len neprijemne u mna je to dost bolestive a preto hladam kvalitneho zubara,ktory ma takyto citlivy pristup..

.

Boze co sme sa my nabehali, nahladali, ale po 10 rokoch sme objavili dr. Segetovu. Vies za co platis a to doslova. Vyskusaj, neuveris :) Odporucam.
www.znamylekar.sk