Dozivotny podvod

Príspevok v téme: Dozivotny podvod
kat ka

ludia, rada by som prosila o nazor na temu..o ktorej som bola presvedcna, ze ju nebudem musiet nikdy riesit. A sice..6 rocny vztah a cely cas podzvadzana, takym sposobom, ze do dnesneho dna som nemala nijaky dokaz. A zistujem, ze osoba s ktorou som byvala pod jednou strechou, delila sa o najom, nechala pouzivat moje auto, zoznamila s rodinou, rozpravala o zalozeni buducej rodine o detoch atd..sa pred inou o mne vyjadruje ako o chudere, ktora sa bez neho ani na nohy nepostavi, ktora je od neho zavisla, ktora zije z klamstiev, ktore mi vzdy hovoril..to bol zaroven urivok z citacie. ..viete, keby sa to komu-kolvek inemu stalo, moja prva reakcia by bola, okamzity koniec. Fakt je ten, ze ten vztah dospel do dalekeho stadia, aspon som v to vzdy verila a teraz mam pocit, ako by som umrela. Vsetko je inak, znamena to totalne odtrhnutie od zivota terajsieho. Ja sa vam priznam, vobec neviem, co mam robit. ale vobec, ci zavolat milenke, ci jeho matke, ako si vychovala syna. je to fakt situacia, ktora mi zoviera krk a nohy sa mi trasu ako pri hnacke...

kat ka

takze takto, ja som urobila preste to, co som teraz najviac potrebovala, a sice, ze uz spolu nebyvame, basta, nerobim zbrkle rozhodnutia a nechcem vynasat predcasne sudy nad ludmi,...
este jedna uprava...ja sa pytam na nazor, nie na radu...bozechran.
pytam sa na nazor nezainteresovanych osob, pretoze nezainteresovane osoby mozu mat casto vecnejsi pohlad na vec. ja som svoj vecny nazor na vec stratila vo chvili, ked som inkriminovanu konverzaciu citala, dovolila som si stratit logicky usudok a vyliat si zlost vo verejnej diskusii.
teraz, ked ten zdravy usudok opat pomaly nachadzam, mozem potvrdit, ze urobim jednoznacne to, co je pre mna najvyhodnejsie, po vsetkych strankach. posledna vec, co by som v zivote urobila, je uskodit sama sebe.

gmail

ale ved tvoj prispevok presne potvrdzuje tu citaciu. vidis - dozvedela si sa toto a nie si schopna s tym nic urobit. on sa nemyli, on ta pozna. ohodnotil ta spravne. a co ty teraz chces urobit? potvrdit jeho nazor tym, ze to nechas tak, ze budes knucat a prosit o radu cudzich ludi, alebo sa zodvihnes a konecne naberies odvahu na rozchod? preco to vidis tak, ze on klamal a podvadzal? ved ak pri tebe bol, lebo si slaboch, tak mozno to robil aj zo sucitu k tebe. a to nie je az take hnusne, nie? kazdopadne ale ak v tomto vztahu ostanes nadalej, ponizujes samu seba. dokaz, ze nie si sralo.

kat ka

Na 100% mu už nebudem veriť nikdy, tak ako ani každému ďalšiemu, ktorí evtl. príde po ňom.

Urcite som veľa chýb urobila aj ja..

TinaM

Podla mna je dost vazna otazka aj to, ci by si mu vlastne este niekedy dokazala verit. Na 100% doverovat- tak ako sa ma doverovat manzelovi a otcovi tvojich deti. Na toto si odpovedz. Lebo sama dobre vies, ze potrebujes pri sebe partnera, na ktoreho sa mozes ty, a aj vase buduce deti, spolahnut. Je toto on? Ja neviem, to musis vediet ty.

avokadka

najhorsie, ze ak zena odpusti a prenesie sa ponad to, tak potom si ju taky chrapun, lebo nim je, ked to robil cele roky, kym si na to neprisla ty, a keby si neprisla, tak v tom pokracuje veselo dalej, tak si ta taky bezcharakter bude vazit este menej. a to mi ver, prosim ta! zial,skusenosti.

alibi

viem si predsravit, ze je to mega tazke ale predstav si, ze aj o 20 rokov si s nim, stale z teba robi hlupanu ale uz s detmi na krku. totalne zufalstvo. zachran sa kym mozes.

Leela333

Vieš, prešla si kus cesty. Chceš to všetko zahodiť a odpustiť mu? Garantujem ti, že to spraví znova, lebo si pomyslí, že ak to aj zistíš, zase mu odpustíš. Šesť rokov je naozaj dlhá doba a možno ti je teraz ľúto zahodiť dlhší vzťah, ale radšej šesť rokov ako dvadsať alebo viac.

kat ka

Máš jednoznačne pravdu a keby sa na mna hocikto iný obrátil s podobným problémom, poviem mu to iste čo teraz ty mne.
Ale ver tomu, že to nie je ľahké. ..6 rokov je sakra dlha doba, za ktorú sa niektorí ľudia stihnu aj 2x rozísť.

Ja chcem teraz žiť sama a zistiť či mi chyba a možno aj on ujasní, čo vlastne chce ...

wildberry

Vykašli sa na neho, po tom všetkom by si ho nemala už chcieť niekedy vidieť. To všetko je oblbovanie, keď bol hajzel do teraz, z mesiaca na mesiac sa zázračne nezmení. Ale tak ako chceš, u mňa by taká osoba na plnej čiare skončila. V skratke to je len tupé doliezanie od neho.

kat ka

No wildberry, to sú silne slova, aj ked sa rodičia rozviedli, myslim, že ta mali radi, lebo ta dobre vychovali.

Ja neviem, co budem robiť, teraz chcem byt sama.
Priznal mi, že Sa zachoval ako chrapun, ale že nic nebolo a že v tomto jedinom mu krivdim. Že nech sa rozhodnem akokoľvek bude to rešpektovať. Len ma prosi, aby som to este prehodnotila.
Tak hodnotím... A je to ozaj ťažké...