Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dozivotny podvod

Príspevok v téme: Dozivotny podvod
kat ka

ludia, rada by som prosila o nazor na temu..o ktorej som bola presvedcna, ze ju nebudem musiet nikdy riesit. A sice..6 rocny vztah a cely cas podzvadzana, takym sposobom, ze do dnesneho dna som nemala nijaky dokaz. A zistujem, ze osoba s ktorou som byvala pod jednou strechou, delila sa o najom, nechala pouzivat moje auto, zoznamila s rodinou, rozpravala o zalozeni buducej rodine o detoch atd..sa pred inou o mne vyjadruje ako o chudere, ktora sa bez neho ani na nohy nepostavi, ktora je od neho zavisla, ktora zije z klamstiev, ktore mi vzdy hovoril..to bol zaroven urivok z citacie. ..viete, keby sa to komu-kolvek inemu stalo, moja prva reakcia by bola, okamzity koniec. Fakt je ten, ze ten vztah dospel do dalekeho stadia, aspon som v to vzdy verila a teraz mam pocit, ako by som umrela. Vsetko je inak, znamena to totalne odtrhnutie od zivota terajsieho. Ja sa vam priznam, vobec neviem, co mam robit. ale vobec, ci zavolat milenke, ci jeho matke, ako si vychovala syna. je to fakt situacia, ktora mi zoviera krk a nohy sa mi trasu ako pri hnacke...

wildberry

A život máš ešte pred sebou, neboj sa. Sen o rodine si môžeš splniť ešte koľko len budeš chcieť, aj keď už bude ťažšie niekomu dôverovať. Chcem ti len povedať, že som si v živote tiež prešiel zlými vecami, ale všetky tieto situácie som zvládol a preniesol sa cez ne. Vždy je nádej a viera, nech je to akokoľvek zlé. Neviem čo by som ti viacej povedal, je mi to ľúto.

wildberry

Hlavne nezatrpkni k ostatným. Nenechaj sa poznačiť, ja mám 20 a prešiel som si rozvodom rodičou. Celé to bolo veľmi ťažké, to kydanie jeden na druhého, proste odniesli sme si to všetko my dvaja z bratom. Otec teraz s nami nežije a sme len z mamou. Vďaka Bohu že ste nemali deti alebo čo, tie by si sakramnetsky vytrpeli. Ale aj toto má riešenie ako aj všetko ostatné. Trochu nechápem ako sa ľudia dokážu znevažovať a vôbec si neceniť to, že niekoho majú. Tento chlap robí len hanbu aj tým pár slušným chlapom čo ešte existujú.

Moja rada a čo si v závere o tom myslím? Teraz je to také obdobie, cez ktoré si musíš prejsť či chceš či nie. Ale keď už s ním nebudeš mať vôbec nič spoločné ani ty ho nebude nič pripomínať bude to omnoho lepšie. Hlavne sa neuzatváraj do seba, chodievaj von, ak máš kamarátky buď s nimi, aby ťa to naozaj nejako viacej nezasiahlo. Mal som ťažké stavy, aj keď z úplne iného dôvodu, ale viem, ako pomôže, keď niekoho máš a vieš, že ťa niekto potiahne a cítiš sa istejšia. Ver v lepšiu budúcnosť a uvidíš príde to čo si budeš želať. Len sa prosím neuzatváraj do seba.

kacenkaaa

p.s.: a tym koncom to uplne zabil. ako strasne ma bolelo, ked som videla, ze rovnake frazy opakuje mne aj babe na falosnom profile. bolo to ako citat nas rozhovor :(((((. nenechaj sa zlomit...

kat ka

nie ja ho tu nechcem dlhsie nechavat, ale zajtra mam termin s autom, na vymenu spz atd, to je vsetko tak zdlhavy proces..este aj to do toho, sakra!! proste potrebujem to vybavit a on ma kluce od auta a ja by som asi aj tak naburala do najblizsieho stlpa...takze to potrebujem spravit.
dufam, ze to uz bude vsetko, zajtra sa to dozviem, dufam,ze uz nikde netreba ist s autom, ze uz len papierovacky, potom mu to poviem, ze nech sa do 17 odstahuje a nech mi necha kluce.
inak aj ja som mu napisala list, kde teda pisem vsetko o celych 6 r...
ludia, on si na ten svoj list kupil aj extra papier..chapete...on si asi nasiel niekde na internete schemu, podla ktorej sa urovnavaju taketo svinstva a podla toho to robi...keby mi to aspon islo od srdca!!!!
je sice pravda..ze by som mu nechcela krivdit..keby nedajboze..ale to nie, nie som sprosta, viem co vidim a co citam..aj ked nejaky dokaz navyse by nezaskodil..
ale je fakt, ze nema cenu to predlzovat,uz som schudla behom par dni asi 3 kg, este si bude mysliet, ze sa kvoli nemu stanem anorekticka, ..
pravda je, ze zdravotne to ide biedne so mnou, dnes teplota a hrdlo..snad to dozajtra vylezim a nepolozi ma to niekde na ceste. ja musim ist potom este do prace.

soffa

chce ta zlomit,a cim dlhsie ho nechas v byte,tak bude skusat vsetko mozne,aby ta nakoniec zlomil.ibaze on sa nezmeni,po case to bude to iste.razne ho poziadaj nech odide z bytu prec a nekontaktujte sa.podla toho co pises,mi pripadas inteligentna tak to nepokaz,mas na lepsieho,drzim ti palce..

kat ka

tak...co si myslite o tomto, schvalne, ci je to to iste co ja..
prave tu bol, doniesol mi kyticu ruzi, aku mi za celych 6 r. nedoniesol, plysaka, ktory zvieral 4 stranovy list (nikdy mi nic nenapisal, myslim ako list...)a cd kde su nase fotky zrejme, alebo video, ze ako nase najkrajsie spomienky.

v tom liste ide o to, ze mu je hrozne zle, a ze isto aj mne je. ze to tak nemyslel a hlavne ze k nicomu nedoslo, ze co tam pisal boli vsetko dvojzmysly, a rozhodne popiera, ze by sa s nou vyspal (aj ked to nenapisal) predsa len si dava pozor, keby som to nahodou dala nejakemu pravnikovi.
on zrejme bude zapierat, dokym mu nedonesiem video!!!

a ze akekolvek rozhodnutie, co urobim, mam si pamatat, ze ja som jedina v zivote, ktoru lubil a ktoru bude lubit....
(nieco podobne pisal aj jej), resp. ona jemu, ze jedna cast z nej bude vzdy patrit jemu a jedna cast z neho bude vzdy patrit jej. a on este dodal, ze dufa, ze nie len jedna cast....

tak...mam pocit, ze musim ten list ukazat jej, zrejme len od ziarlivej zenskej sa mozem dozvediet pravdu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dozivotny podvod - Fórum - ZDRAVIE.sk