Spravy v TV

Príspevok v téme: Spravy v TV
narkoza..

tymto prispevkom by som chcel reagovat na vysielanie tv "narkozy" a na ich hlavnu spravodajsku relaciu, ktora mi poslednu dobu nenormalne lezie krkom, nechapem na aku uroven dane spravodajstvo kleslo, priklad: tohotyzdnova reportaz o zoskrabovani dialnicnej nalepky z okna auta (s priamym zivym vstupom!!), pri pozerani som si pripadal ako retardovany, resp. to vysielanie mi prislo ako pre cielovu skupinu imbecilov bez urazky..
a dalsie "hodnotne prispevky" typu - zatulany pes opät s priamym zivym vstupom.. ked tam nemaju co vysielat tak nech tie noviny skratia na 30 min., pri niektorych tych prispevkoch sa sam clovek citi trapne aj za toho reportera.. a dalsia vec tie kvazi vtipne poznamky moderatorov medzi sebou, to sa snazia vyvazit pocet vrazd,znasilneni alebo dalsich tragedii na jedno vydanie? preco radsej nezaradia viac pozitivnych prispevkov, lebo podla mna nikto nie je zvedavy na tie trapne poznamky..
a nezaostava nia tv "hnoj" - sobota vecer, hlavny program: Kamenak??? si robite srandu? ved stv ho reprizovala min. 39krat.. a nekonecna telenovela "panelak"? to bude serial celeho storocia, (predpokladam jeho ukoncenie po 132. serii v roku 2067) kultura vysielania u nas je blizko absolutnej nuly -273 celzia. a tymto bodom moj nazor koncim..

gehabe

ja pozeram vylucne dokumentarne kanaly a aj tam su casto nezmysly, no ale aspon nejde o priame vstupy s imbecilnostami
spravy na narkoze a tv hnoj su silnym emetogennym cinitelom

shy

Najradšej by som telku vyhodila von oknom keby som mohla ale čo už mám robiť keď sa nudím a aj tak to kukám :D

Matros

Ak je vasim zmyslom zivota len telka a internet, tak vas ľutujem mate dost stereotypny život. Pre bonda ako vďaka bohu za internet? Ty sa asi od neho ani neodtrhnes co?

lost

chlieb a hry, dokonale povedane :)

myslim ze som trochu polavil zo svojej paranoje a mal by som vymenit svoje zasoby balenej vody (maju uz rok, tak ak chce niekto 200 litrov mineralok dajte vediet :P berte kolko vladzete, ale nie v case krizy, potom to bude moje :D), lebo uz su 1 rok stare..

lebo si neviem predstavit, co sa stane so spolocnostou, ak praskne ta uz aj tak brutalne napata struna...

to bude sranda, celkom...

milli11

narkoza dobre pise. Vazne je tam coraz viac tem o nicom, co nemaju vlastne ziadny vyznam. Mne to pripada, akoby chceli odlakat pozornost ludi od dolezitych tem. Nieco na system "chlieb a hry". Okrem toho redaktori maju urcene, co mozu odvysielat. Niektore temy su tabu a redaktori, ktori sa v nich sparaju, zvycajne koncia na ulici, chapeme sa, vsak?

narkoza..

len som chcel vyjadrit moje rozhorcenie, ze ak sucasna mlada generacia vyrasta na tomto, tak nezostava nic ine povedat, len nech posledny zhasne..