Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevera?

Príspevok v téme: Nevera?
limenn

Ahojte,sme spolu tak pol roka,no prednedávnom som si začala čítať jeho správy .. píše si tam s jednou,hovorí,ako mu chýba,aká je krásna,neustále má perverzné narážky,veľakrát jej posiela pusinky,avšak keď som sa mu priznala,povedal,že ľúbi len mňa a tie správy nič neznamenajú..povedala som si,že už ho nebudem kontrolovať,predsa..je to jeho súkromie..no po niakom čase som znova začala..a znova tie isté správy-ako mu chýba...nerozumiem..čo robiť..

alibi

limenn cakas kym prides domov a jeho najdes v posteli s inou? aj ked mam pocit, ze aj to by ti dokazal vysvetlit. rozid sa s nim nedaj zo seba robit hlupaka.

Blondula

kazdy ma pravo na sukromie :D ach jaj.... keby som ja smirovala,nikdy by som sa nemusela vydavat :D :D :D odvtedy doverujem,ale PREVERUJEM !!!!! inak mam jedneho kamarata,ktory normalne vypisuje somariny zenam,tie mu aj fotky posielaju,ale mne bude tvrdit,ze tu svoju miluje !! ze je to len na zabavu :D divny druh zabavy...

Rencha

Limenn - verím, že ak si si po sebe prečítala svoj zakladajúci príspevok, okamžite si sa s ním rozišla.
Nebuď hlúpa/naivná!

M 25

ha, niečo podobné som zažila pred nedávnom .. ale bohužial, ja som bola tá kamarátka, s ktorou si chalan písal ..
ale nakoniec som si ho pre pokoj duší, odstránila z priatelov a ukončila som tento "písomný vzťah".. tiež stále hovoril, že lúbi len priatelku a že ju nechce stratiť .. ale že ku mne ho niečo velmi priťahuje ..

du512

Ja by som ti radil, neopustaj ho. Ved ti zrejma nevadi, ze ta bude cely zivot podvadzat, ked uz teraz zacal. Asi patris medzi zeny, co si na to casom zvyknu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevera? - Fórum - ZDRAVIE.sk