Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutan a tehotenstvo v buducnosti

Príspevok v téme: Roaccutan a tehotenstvo v buducnosti
helooooou

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, keby som brala roaccutane a potom ho vysadila normálne a v budúcnosti by som chcela otehotnieť či by to vôbec nemalo vplyv na dieťa. Lebo viete aké sú lieky. Nikdy nevieš.. a fakt nechcem aby mi ten liek poškodil nejako vajíčko a v budúcnosti by som mala nejako poškodené dieťa. Takže mám ho pokojne brať? Nič nehrozí? ani v budúcnosti ? ďakujem vopred za odpovede

RNG

Nuz velka vacsina ma z tela tu chemikaliu von pomerne rychlo, ale nie je kazdy taky stastny.
Isotretinoin sa zdrzuje najma v peceni a odtial ho dostat je mozno urychlene pouzitim protokolu dr Berksona a jedenim hodne mikrovlaknin, aby zvyseny tok zlci z Berksonovho protokolu vyniesli von z tela, lebo inac sa zlc aj so zamorenim reabsorbuje spat do krvi.

gehabe

nie, roaccutane nema vplyv na hypoteticke tehotenstvo niekedy v buducnosti, pretoze vplyva len na uz pocaty zarodok, ci plod, ale nema vplyv na este neuvolnene vajicka.

helooooou

ano brala som to už, ale sa bojím že to bude mať v budúcnosti nejaký vplyv na dieťa. Chápete ma že sa bojím že mi to poškodilo vajíčko kt. v budúcnosti bude oplodnené a dieťa može byť nejako postihnuté...

Agnes999

Roaccutane ma velmi zly vplyv na plod, nesmu ho brat tehotne zeny. Neodporuca sa po jeho uzivani pol roka, podla niektorych zdrojov aj rok otehotniet. Ale vajicka neznici a po tejto dobe mozes kludne otehotniet a nebude to mat na dieta ziaden vplyv.
RNG ona to uz brala, takze tvoje rady su jej zbytocne.

RNG

Preco radsej nebrat prirodny vitamin A v masivnych davkach(20000 az 50 000IU, co tiez nie je bohvie ako dobre, ale menej skodlive ako chemikalia isotretinoin. Telo znasa prirodny vitamin A(forma retinyl palmitate) ovela lepsie, ako zamorujucu chemikaliu isotretinoin, je to aj ucinnejsie, tj stacia mensie davky v mg, aj po skonceni brania sa ho telo vie dokladnejsie zbavit, kedze je to prirodna latka, ktoru vie spotrebovat, nielen vylucovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roaccutan a tehotenstvo v buducnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk