Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pískanie v ušiach

Príspevok v téme: Pískanie v ušiach
Juraj987654

Ahojte.
Už asi dva týždne mi šumí v ušiach a som z toho už dosť aj nervózny. Pri zývnutí sa ten tón zintenzívni. Začalo to tým, že sa mi upchal nos, zdurila sa mi sliznica ale nemal som žiadnu nádchu. A po pár dňoch aj to šumenie či pískanie v ušiach. Pobolievajú ma aj oči, taký tlak za nimi v strede.
Bol som už aj na ORL, očnom, neurologii, proste si ma posielajú hore dole a už ma to nebaví.
Na ORL mi dal Nosafan, mám vraj opuchnutú, prekrvenú sliznicu v nose, ale hlieny nemám a vraj pískanie môže byť z toho a hotovo. V detste som mal alergie na rôzne pele v letných mesiacoch. Očné v poriadku. Z neurologie ma posielajú na MR mozgu a krčnej či nemám upchaté nejaké cievky alebo iné.
Prosím poradte čo mám robiť.
údaje: muž, vek 30, bez iných zdravotných problémov, tlak krvi v poriadku
Vopred vďaka

RNG

Piskanie v usiach=tinitus, menierov syndrom, vestibularny syndrom a vertigo=strata rovnovahy su vsetko nasledky zapalov a infekcii vo vnutornom/strednom uchu. A to treba adresovat odhlienovanim(NAC/ACC, oreganovy olej tj vlastne carvacrol co obsahuje), pripadne zvysenim viralnej imunuty(to dnes odporucam kazdemu) a enzymatickym cistenim tela.
Zialbohu nakazy vo vnutornom uchu a ich nasledky, zapaly a kalcifikaciu lekari nevedia poriadne diagniozovat a teda ani liecit, cest vynimkam.
Co sa tyka infekcii v prinosnych dutinach, odkial pochadzaju rozne nakazy v hrdle, mandliach, prieduskach plucach a cez eustachovu trubicu preniknu aj do strwedneho ucha treba nicit ucinnymi kvapkami roztoku povodneho citricidalu, pozri cez google.sk na temu rng infekcie. Tam rozni lekari vysvetluju, preco je liecenie roznych chorob hornych dychacich ciest natolko neucinne beznymi liekmi a preco sa niekomu neustale vracaju.

Juraj987654

Ahojte. Pred dvoma týždňami som sem písal príspevok. Medzi tým mi z krvných testov zistili zvýšený cholesterol 5,8, a aj trycylglyceroly nad normu a to 2,16. Bol som aj na MR a tam mi zistili v krčnej chrbtici poškodené platničky. Zatiaľ konečný verdikt - rehabilitácia a cvičenia, aby sa mi zlepšil stav krčnej chrbtice a úpravy stravy, aby sa znížil cholesterol. Vraj tieto dva faktory mi môžu spôsobovať neustále pískanie v ušiach. Viete mi niekto k tomuto dať radu, nakoľko to pískanie sa od vtedy nijak nezmenilo. Vďaka.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pískanie v ušiach - Fórum - ZDRAVIE.sk