Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel sa sprava divne a ja som ta iniciativna

Príspevok v téme: Priatel sa sprava divne a ja som ta iniciativna
LoveLike

Cate ....

s priatelom sme spolu uz par mesiacov... Cez vikend sme sa spolu prvy krat milovali a bolo to pekne, bol na mna velmi dobry, prvy krat sme spolu prespali niekde, vzdy to bolo len tak u neho doma kym sa dalo ale tento vikend to bola prva nasa spolocna noc. Bol velmi nezny a vsetko.... a ked bol ku mne prituleny, povedal..... JA TA MAM ASI RAD.... a ja len pozeram ze ASI ??? super fakt ... :/

U nas je problem ten, ze ja som ta co sa prva ozyva a vsetko ... napriklad vcera som mu pisala smsku ze mu dakujem za peknu noc a on ze dakuje a tak aaa potom uz na smsku ani neodpisal, vsak preco no nie ? ach ..

A dnes mu pisem, ze sa za nim po robote zastavim, ze som nedaleko a on ze on asi nebude v robote ale ze mi da vediet. A ja ze dobre a este som mu pisala nieco take ze ho mam rada a ze som rada ze sa stretavame a bla bla a on na to> ok, nemozem odpisovat ....

Proste je fajn, ale stve ma, ze ja som ta iniciativna a mam pocit ze ja ho mam radsej ako on mna. Mam ho rada aj cez vsetky jeho chyby, ktore vidim ale snazim sa ich prehliadat ...

On ked je somnou, tak je velmi pozorny mily, hovori ze som nadherna, dlho si hladime do oci a tak... ale cez smsky je nejaky onicom.... a kedyisi bol velice akcny a vypisoval srdiecka pusinky a teraz ja mu napisem peknu sprau a on ze nema cas ...

Ako dosiahnut to, nech on je iniciativny aj on ? Nech ma trosku dobija ? Ja som taka ze sa lahko poddam ale chcem aby bol trosku akcny chapete ?

Diki za rady :))

dago_71

Toto je jasny pripad, tato mlada slepica. Darmo tu budete do nej hustit, ono je to jedno tupelo...
Mlade sproste atd. Sa Vam divim, ze to tu rozoberate jak cigan staru pracku.

TinaM

Priatelovi, ktory ani nie je jej priatel, cita sms...chce od neho, aby opustil svoje dieta...a ma pocit, ze ho urcite miluje. Ach, ach, ach :D

Leela333

Agnes, dobrý postreh :D

Truffla moja milá, konečne ťa dostal do postele a už mu netreba, v tom to je. Presne to, pred čím sme ťa varovali. Aj keby sa s ním tá jeho rozišla alebo on s ňou, aj tak nebude s tebou. Bože kedy to pochopíš? Už sa preber prosím ťa a nenechaj so sebou zametať.

Filipovaa

Ano, on s tebou spat nechce, ty ho do toho nutis :DD

Hlavne ked si pamatam temy predtym, ako s tebou chcel chodit do hotelov do Viedne ci kam to, aby ste spolu romanticky stravili noc ;))

Toto je nekonecny pribeh.. ja neviem, ci sa smiat alebo plakat z tohto dievcata.. furt si bude svoje trepat a velmi sa cudujem Dadule, ze s nou ma trpezlivost este :D

LoveLike

Ahojte.... bavili sme sa o nas.... on somnou ani spavat nechce. On ma z toho divny pocit ked zije dvojkay zivot... hovori ze ma ma rad, ale ze ma pocit, ze ak by to nevyslo aon sa rozhodne ostat s nimi, tak ze mu bude vycitat a ma pocit ze akoby ma obmedzoval ked na neho cakam.... ale mne to nevadi. Ja sa s nim rada stretnem a ak by raz predsa odisiel, tak by sme mohli byt spolu... ak nie, tak som mala aspon nejaky cas niekoho, kho som lubila.

Citala som si v jeho mobile smsky s jeho priatelkou.... on jej pisal ze ju nenavidi a ze chce odist ze si najde podnajom .... ona mu na to zase nejake veci a atakto sa hadaju, urazaju do sprav atd ...

on vravi ze ju berie len ako matku svojho dietata. Ale nieje rozhdnuty ze odide. Proste nevie si predstavit zivot bez maleho. Ma ho velmi rad, to vidim.

Napadaju ma take blbosti, ako dosiahnut to nech ONA sa s nim rozide..... nejake riesenie musi byt ....

suzandina

dadula56 - absolutne s tebou suhlasim.... Booooze...Tolko slobodnych muzov je tam vonku a vy sa trepete k takymto..to nechapem..ja som mala kamosku ktora bola takto asi 5 rokov s jednym, stale ju presviedcal ze sa rozvadza, mala "million dokazov" a nikdy sa nerozviedol, ona celych tych 5 rokov trpela, nejedla, iba fajcila, znicila si fyzicke aj psychicke zdravie...a on si chodil iba vyprazdnovat si gule... vas nechapem teda...

Dadula56

Truffla, ty si strasne naivne dievcatko. Ty si myslis, ze ten tvoj sofer to planoval ako nejaky romanticky vikend?Prespat u kamosa?Bolo to tak, ze zavolal kamosovi, ze ma rozrobenu jednu husicku, ale ze na lavicke v parku ju nemoze prefiknut a potrebuje na to postel, ze ci by nemohol u neho. Tak kamos suhlasil, ved preco nie. Jednoducho potreboval konstantne posobenie na teba pocas niekolko vela hodin, pohladkal po hlavicke, zopar sladkych reciciek, predstieral, ze on ten sex ani nechce, este to zaonacil tak, ze sa zbavil viny vetou, ze nebude robit nic, ak nechces. No a ty samozrejme uz spracovana si si o ten sexik priam poprosila. Takto je to cele na tebe, ved on predsa ani nechcel, vsak?Ak by ta mal rad, tak by sa rozisiel s priatelkou, nesiel s tebou sulozit k nejakemu kamovi z mokrej stvrte a bol k tebe uprimny. Teraz ty sedis pri telefone a cakas na SMS, pripadne na dalsi romaticky vyletik. Najlepsie do hodinoveho hotela. Pripadne znova ku kamosovi. Ze rozbijas rodinu, to uz pisat nejdem, to uz ti pisali.

Leela333

Vidím, že ste vymazali príspevok od alibi. Napriek tomu, že bol trochu tvrdší si myslím, že by Truffle asi najskôr vedel otvoriť oči.

Leela333

Ako napísala Kvety zla, prečo by sa ti neozval, keď ťa má istú? Máš 18, ešte mu budeš chvíľu v posteli vyhovovať, možno ti spraví decko a zase takto zmagorí ďalšiu 18-tku. Ale veď rob si ako chceš, mne osobne by stačil ten postoj k jeho súčasnej priateľke na to, aby som si s ním nezačínala. Je jasné, že mu nerobí problém raz podviesť aj teba.

A bež si prečítať tvoje staré príspevky, ako si sa bila do hrude, že sa s ním nevyspíš, kým sa s tamtou nerozíde.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.