Priatel sa sprava divne a ja som ta iniciativna

Príspevok v téme: Priatel sa sprava divne a ja som ta iniciativna
LoveLike

Cate ....

s priatelom sme spolu uz par mesiacov... Cez vikend sme sa spolu prvy krat milovali a bolo to pekne, bol na mna velmi dobry, prvy krat sme spolu prespali niekde, vzdy to bolo len tak u neho doma kym sa dalo ale tento vikend to bola prva nasa spolocna noc. Bol velmi nezny a vsetko.... a ked bol ku mne prituleny, povedal..... JA TA MAM ASI RAD.... a ja len pozeram ze ASI ??? super fakt ... :/

U nas je problem ten, ze ja som ta co sa prva ozyva a vsetko ... napriklad vcera som mu pisala smsku ze mu dakujem za peknu noc a on ze dakuje a tak aaa potom uz na smsku ani neodpisal, vsak preco no nie ? ach ..

A dnes mu pisem, ze sa za nim po robote zastavim, ze som nedaleko a on ze on asi nebude v robote ale ze mi da vediet. A ja ze dobre a este som mu pisala nieco take ze ho mam rada a ze som rada ze sa stretavame a bla bla a on na to> ok, nemozem odpisovat ....

Proste je fajn, ale stve ma, ze ja som ta iniciativna a mam pocit ze ja ho mam radsej ako on mna. Mam ho rada aj cez vsetky jeho chyby, ktore vidim ale snazim sa ich prehliadat ...

On ked je somnou, tak je velmi pozorny mily, hovori ze som nadherna, dlho si hladime do oci a tak... ale cez smsky je nejaky onicom.... a kedyisi bol velice akcny a vypisoval srdiecka pusinky a teraz ja mu napisem peknu sprau a on ze nema cas ...

Ako dosiahnut to, nech on je iniciativny aj on ? Nech ma trosku dobija ? Ja som taka ze sa lahko poddam ale chcem aby bol trosku akcny chapete ?

Diki za rady :))

lilabmw

tak mu nepis nic velmi jednoduche pockaj kym sa on ozve aj ked je to takze vydrz to a uvidis pride na moje slova lebo bude rozmyslat co sa deje chlapy nemaju radi moc iniciativne baby ,mysli nato

eliska7

Ty mas 18 a on 32? Ved by si mu mohla byt dcerou :D Neviem preco sa mlade baby stale snazia lovit muzov a manzelov starsim a nevedia si uvedomit, ze absolutne nemaju sancu byt nieco viac ako len prilezitostna zabavka :D

jahodka123

No veď už ťa dostal, tak načo ťa má ešte dobijáť ?? Evidentne mu nestojíš za viac ako "ok, nemám čas". Skús sa mu menej pchať, skús ho ignorovať a uvidíš...

dago_71

Je to jednoduche. Ten vekovy rozdiel ako lool. No necudujem sa, ze si z neho na veliko. Ved aj mne v jeho veku dobre padla nejaka mladucka. Tiez som vedel presne na to, ako ju namotat, aby sa az vznasala. Samozrejme, ze som si dal v posteli zalezat hlavne ak dotycna stala za to a len nelezala, ako kotna osipana. :) Sa az smejem, ako sa tu snazite takuto inak uplne trivialnu zalezitost riesit, ani co by slo o vyskum DNA. :D

Agness001

Ty si ta, co si robila zalusk na starsieho chlapa ktory ma dlhorocny vztah a mam pocit ze aj dieta? A dusovala si sa, ze sa s nim nevyspis, pokial sa s nou nerozide? On sa s nou furt nerozisiel co? Si myslela, ze ked mu das, ze si vyberie teba, ale nestalo sa. Vyspal sa s tebou, ked si sa mu uz napchala do postele, ale evidentne ho vztah so svojou priatelkou naplna a nechce o nu prist, asi si nevie predstavit fungovanie s takym pubertalnym deckom ako si ty. Podla toho ako sa sprava ta rad nema a o vztah s tebou vobec nestoji. Mala by si to brat ako ponaucenie a nabuduce sa poobzerat po niekom volnom. So zenacmi a muzmi v dlhodobych vztahoch to v drvivej vacsine neklapne a ostanu len oci pre plac.

Dadula56

Nebolo treba ani IP pozerat, bolo len otazkou casu, kedy Trufflina psychicka porucha a zrejme aj zanedbana vychova zo strany rodicov sposobi tento vyvoj udalosti. Teda, ze napriek vsetkej logike a uplne jasnemu zameru jej sofera s dietatom a priatelkou, ktoremu ide ocividne len o sex sa mu vrhne do postele, aby si ho udrzala, pretoze je to pre nu jediny sposob, ktory pozna. Ani zastrajanie sa hrdostou a fingovanym hladanim vlastnej hodnoty, ktore tu svojho casu prezentovala ju od toho neodradilo. A prirodzene je sklamana, pretoze cakala specatenie lasky, pricom dostala len to, co jej vsetci racionalni ludia povedali-odmietanie a chlad. Truffla je dieta, nie zena a tak aj kona. Vsimla som si aj temu o pripadnom tehotenstve, ktore vraj mohlo nastat. Konstantne potrebuje odobrenie svojich cinov, uistenia, ak vsak dostane nieco, co sa jej nepaci, plynule to odignoruje a vrha sa hlbsie do moralneho bahna. Je to dost smutne, ze nedokaze fungovat ako samostatna bytost, vedoma si vlastnej hodnoty.

Leela333

Čo ti povedať...nemala si sa s ním vyspať, očividne mu šlo len o to. Alebo ho otravuje tvoje dobiedzanie smskami. Je jasné, že ti písal pekné sms predtým, no potom ako si sa s ním vyspala uňho záujem značne opadáva.

A mimochodom, ak si to ty Truffla, tak sa mi zdá, že si vravela, že sa s ním určite nevyspíš. Preto tá zmena nicku?