Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si myslite o ,,volnych vztahoch?

Príspevok v téme: Co si myslite o ,,volnych vztahoch?
Gabbanka10

Ahojte chcem sa opytat aky mate nazor na volne vztahy? Kedy je podla vas hranica medzi volnym vztahom a normalnym vztahom? Co ano a co nie v takom vztahu? Co to obnasa? A ako sa ma zena v takom vztahu chovat? A ako na takeho cloveka chlapa ktory nema rad vztahy nerad chodi so zenami a v podstate cely zivot mal zatial len take ,,volnejsie vztahy,, az na jeden vazny?!co s takym muzom ma to vobec vyznam tahat ked ja ako zena chcem mat rodinu usadit sa casom ...?!

dl

nepodporujem to, ja neviem co na tom niekto moze vidiet ze necham partnera nech si robi co chce, nech jeden den je so mnou a druhy den obstastnuje niektoru inu...vsak to ani nie je partnersky vztah ale skor ina take prilezitosntne nieco..a tak isto sex medzi kamaratmi, to je co akoze?

Mimulus

Voľný vzťah ,,neexistuje,, a tiež si to isté myslím o kamarátoch, ktorý spolu ,,spávajú,,.
Zvláštne hodnoty platia v dnešnom svete :(

Dadula56

Kazdy vztah ma zmysel jedine v tom pripade, ak obaja zucastneni suhlasia s tym ako ten vztah vyzera. Cize vztah, v ktorom ty budes dufat, ze bude vazny, zatialco pre muza je to iba pohodlny sex a zabava, nema zmysel. Hranice ako take neexistuju, kazdy vztah je iny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.