Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena priezviska

Mrska Silvuska

do 3 mesiacov od právoplatnosti rozhodnutia o rozvode mate zmenu priezviska zadarmo, potom si to platite.

Blondula

zulu....ano,podla toho co som citala od lonely som pochopila,ze do 3 mesiacov od pravoplatneho rozsudku je to zadarmo a ty asi budes musiet platit tie poplatky ktorych som sa zlakla :D ale na 100% som si ista neni :D .... neviem kde zijes,ale ak na slovensku,skus zavolat na osobitnu matriku v BA.aj ja som to riesila cez nu,lebo som bola vydata za cudzinca,v cudzine,ale rozvadzana na slovensku...

zulu

baby na webe sa pise ze zmena priezviska po rozvode je mozna iba do 3 mesiacov od rozvodu... je to Pravda??? ja som bola vydata v zahranici a uz skoro 3 roky som rozvedena, este mam stale jeho meno a uz ho nechceeeeem... fakt sa uz neda zbavit sa ho???

Blondula

to dufam,lebo zatial mu neposiela nic :-( troska smutne,ale na druhej strane som stastna aj bez chlapa :D mne nejde o vyzivne skor o to,aby mal maly svoje veci do buducna na poriadku !! to,ze jeho otec je dilino,s tym uz nic nenarobim :D

lonely

pokial viem tak ho len zapisu...sestra je slobodna mama,otec je znamy a zapisany a maly ma priezvisko po sestre...vyhoda zapisu otca je v tom ze bude na dieta platit vyzivne:))

Blondula

lonely .... tak to je parada !! :P takze dieta bude mat priezvisko potom ako ja :P lenze moj syn,kedze bolo podane zapretie otcovstva este nema dopisaneho biologickeho otca v rodnom liste ! to znamena,ze ak sa jeho otec vrati z cudziny,dieta sa bude volat po nom,alebo ho len zapisu do rodneho listu ? my totizto spolu nezijeme a ani neplaanujeme :-( aj by som chcela.... :-( lebo nechcem aby som sa ja vola ********** a dieta inak...

lonely

blondula
portal.gov.sk

tam to mas vsetko, v casti zmena priezviska...ak mas doklad o rozvode,nepotrebujes povolenie a ak nepotrebujes povolenie si oslobodena od poplatkov:)
neni zac:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena priezviska - Fórum - ZDRAVIE.sk